Polaroid Go Instant Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fotoğraflarınızı Anında Görüntüleyin

Polaroid Go Instant fotoğraf makinesi, sevdiklerinizle paylaştığınız anları anında fotoğraflamanızı sağlar. Makinenin tek tuşuna basarak fotoğraflarınızı rahatça çekebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz fotoğrafların çıktılarını o anda alabilirsiniz. 

Estetik ve Şık Bir Görünüm

Estetik bir tasarıma sahip olan Polaroid Go fotoğraf makinesi, şık tavrıyla görenleri kendisine hayran bırakır.

Küçük Boyutlarıyla Her Zaman Yanınızda

Küçük boyutları sayesinde son derece kolay taşınabilen Polaroid Go Instant Fotoğraf Makinesi, gittiğiniz her yerde size eşlik eder. Böylece sevdikleriniz, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte yaşadığınız her anı kalıcı bir hale getirebilirsiniz.

Çift Pozlama Özelliği

Çift pozlama özelliği ile iki farklı anda çektiğiniz fotoğrafları tek bir karede toplayabilirsiniz. Makinenin çift pozlama özelliğini dilediğiniz zaman kullanarak yaratıcı fotoğraflar çekebilir, sanatsal çalışmalara imza atabilirsiniz.  

Üzerinde Yer Alan Klipsi ile Efektif Kullanım  

Polaroid Go fotoğraf makinesinde bulunan klipsi kemerinize, çantanıza ve dilediğiniz bir yere takarak yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Klipsli tasarımıyla istediğiniz her an yanınıza alarak fotoğraf çekmenin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Zaman Ayarlayıcı Özelliği ile Kontrol Sizde

Polaroid Go Instant fotoğraf makinesi, zaman ayarlayıcı özelliği ile otomatik çekimler yapar. Zaman ayarlayıcıyı özelliğini kullanarak hem keyifli selfieler çekebilir, hem de çektiğiniz fotoğraf karesinde siz de yer alabilirsiniz. 

Polaroid Go Film ile Kusursuz Bir Uyum

Polaroid Go fotoğraf makinesi, sadece Polaroid Go film ile uyumlu bir şekilde çalışır. Polaroid Go filme sahip olduktan sonra makinenize takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.  

Uzun Yıllar Süren Polaroid Güvencesi

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Polaroid Go fotoğraf makinesi, size uzun süren bir deneyimin kapılarını aralar. Polaroid güvencesi ve dayanıklı yapısıyla üstün bir performans sergileyerek uzun yıllar size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Polaroid
  • Film Tipi: Polaroid Go
  • Zaman Ayarlayıcı: Var
  • Çift Pozlama: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
POLAROİD GO INSTANT FOTOĞRAF MAKİNESİ
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
POLAROID
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok