Audix A140 Kulak Üstü Stüdyo Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

40 mm Faz Uyumlu Sürücüler

40 mm faz uyumlu sürücüleri sayesinde sesleri sıfır gecikme ile aktaran Audix kulaklık, kayıt ve monitörleme işlemlerini hassas bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

Dolgulu Ergonomik Kafa Bandı

Dolgulu kafa bandı ile uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sağlayan Audix A140, ayarlanabilir yüksekliği ve esnek yapısı ile ergonomik bir kullanım vadeder.

Dahili Jak Dönüştürücü

Standart 3,5 mm jak çıkışına sahip olan Audix A140 kulaklık, stüdyo ekipmanlarında sıkça kullanılan 6,3 mm jak bağlantıya uyumlu olan bir adaptör ile birlikte gelir. Bu sayede kulaklığınızı farklı türdeki pek çok cihaza pratik bir şekilde bağlayabilirsiniz.

Çıkarılabilir Kablo Avantajı

Audix stüdyo kulaklığın kablosu çıkarılabilir özelliklidir. Bu sayede kablo yıprandığında yedeği ile değiştirerek kulaklığın kullanım ömrünü uzatabilir, gezi ve seyahatlerinizde kulaklığı kablosundan ayrı olarak taşıyabilirsiniz.

Geniş Frekans Aralığı ve Yüksek Hassasiyet

Audix A140 stüdyo kulaklığı, bas, orta tonlar ve tizleri yüksek netlikte ileten 10Hz-25kHz frekans aralığı ve 32 ohm empedansı ile profesyonel kullanım için idealdir. Kapalı akustik yapısı sayesinde dış ortamdaki sesleri tamamen izole eden Audix kulaklığı müzik dinlemek veya film izlemek için de kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AUDİX A140 KULAK ÜSTÜ STÜDYO KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
AUDIX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AUDIX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok