Audix OM6 El Tipi Hiperkardioid Dinamik Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Canlı performans, stüdyo kayıt ve yayıncılıkta kullanıma uygun olan Audix OM6, dinamik bir back vokal mikrofonudur. Geniş frekans aralığı ve ses üretimi ile hassas kayıt avantajı sunmasının yanı sıra 144dB'nin üzerindeki ses seviyesini dahi bozulma olmadan işleme becerisine sahiptir.

Yüksek Basınçlı Sesler için İdeal Yapı

Avantajlı bir vokal mikrofonu olarak dikkat çeken Audix OM6 hiperkardioid dinamik mikrofon, kusursuz izolasyonu ve geri besleme reddi ile gitar, brass, davul, perküsyon, flüt, saksafon, sahne ve canlı ses kayıtları için de idealdir.

Geniş ve Düz Frekans Yanıtı

PA sistemlerinde hem solo hem de back vokaller için ideal olan Audix OM6 el mikrofonu, 2 kHz ve 10 kHz arasında yükselen frekanslara yumuşak ve yükselen bir yanıt verirken 60 Hz - 1 kHz arasındaki frekanslara ise düz ve geniş yanıt verir.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Tasarım

Dinamik olması nedeniyle oldukça sağlam olan ve uzun ömürlü bir kullanım sunan Audix OM6 hiperkardioid dinamik mikrofon, uzun yıllar boyunca performansından ödün vermeden kullanım avantajı sunar.

Yoğun Kullanıma Uygun Hafiflik

El mikrofonu olarak tasarlandığı için oldukça hafif olmasının yanı sıra çinko alaşımı kaplaması ile yoğun kullanımda dahi kolay deforme olmaz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AUDİX OM6 EL TİPİ HİPERKARDİOİD DİNAMİK MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
AUDIX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AUDIX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok