Behringer B-2 Pro Stüdyo Kondenser Mikrofonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kaliteli Sinyal İletimi

Altın uçlu XLR konnektör sayesinde mükemmel kalitede sinyal iletimi gerçekleştiren Behringer B-2 PRO stüdyo kondenser mikrofonu, stüdyo kayıtları ve ev tipi dijital kayıtlar için idealdir.

Hem Kayıt Hem Yayın Mikrofonu

Stüdyo kayıtları için geliştirilen ve sahip olduğu özel diyafram sayesinde yüksek hassasiyet ile net kayıtlar alabileceğiniz Behringer B-2 PRO stüdyo kondenser mikrofonu hem kayıt hem de yayın aktivitelerinde kullanabilirsiniz.

Distorsiyon Önleme Özelliği

20 Hz ile 20 kHz frekans aralığındaki tüm sesleri iletebilen Behringer B-2 PRO stüdyo kondenser mikrofonu, en düşük frekanslarda dahi meydana gelebilecek distorsiyonları otomatik olarak önler ve ses bozulmalarına izin vermez.

Seçilebilir Başlatma Modları

Profesyonel stüdyo kayıtları için yoğunlaştırıcı özellikte bir mikrofon olan Behringer B-2 PRO, ekstra düşük gürültülü olması ve kardioid, omni ve şekil sekiz olan seçilebilir başlatma modelleri ile herhangi bir kayıt için idealdir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER B-2 PRO STÜDYO KONDENSER MİKROFONU
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok