Behringer ECM8000 Ultra Lineer Ölçüm Kondenser Mikrofonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Canlı Performans ve Stüdyo Kayıt

Ölçüm işlevinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü stüdyo kayıtları ile canlı performanslar için de uygun olan Behringer ECM8000 kondenser mikrofon, omni kutup deseni ile her ortamda yüksek performans vadeder.

Sinyal Bütünlüğü için Altın Konnektör

3 pinli altın kaplama XLR konnektörü sayesinde yüksek sinyal bütünlüğü sunar. Bu sayede Behringer ECM8000 ultra lineer ölçüm mikrofonu ile kararlı ve detaylı kayıtlar alabilir, dinleyicilere berrak netliğinde ses iletimi yapabilirsiniz.

Lineer Ölçüm Özelliği ile Avantajlı Kullanım

Ultra lineer ölçüm kondenser mikrofonu olarak tasarlanan Behringer ECM8000, bir ses spektrum analizörü başka bir ifadeyle ses frekansı ölçüm cihazı ile birlikte kullanılır. Bu kullanım sayesinde ses frekansı belirlenir ve gerekli optimizasyon sağlanarak kayıt alınır.

Düşük Frekanslı Bozulma Önleyici

Hem trafosuz hem de ekstra düşük gürültülü olan FET konnektörü, düşük frekanslı bozulmaların otomatik olarak düzeltilmesini sağlar. Böylece detaylı bir kayıt alabilir, vokalin veya enstrümanların saf olarak kaydedebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER ECM8000 ULTRA LİNEER ÖLÇÜM KONDENSER MİKROFONU
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok