Behringer TM1 Geniş Diyaframlı Kondenser Mikrofonlu Eksiksiz Kayıt Paketi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kayıt Kalitesini Artıran Altın Diyafram

Mikrofonun içine yerleştirilen 1 inçlik altın plakalı diyaframın mükemmel frekans tepkisi açık ve net ses kaydı yapabilmenizi sağlar. Altın plakanın sunduğu kardioid ses alma modeli vokal ve enstrüman sesini ayırt etmekte oldukça başarılıdır.

Eşsiz Ayrıntıları Yakalayın

TM1 kondenser mikrofonun 20 Hz - 20 kHz arasındaki geniş ses algılama frekansı sayesinde en ince ayrıntıları bile yakalayabilirsiniz. Oluşturduğunuz seslerdeki düşük tınıları dahi kaydederek eserinizin kalitesini herkesle paylaşabilirsiniz.

Eksiksiz Paket ile Hemen Kayıt Almaya Başlayın

TM1 profesyonel kayıt mikrofonunda olmasını arzu ettiğiniz pek çok özelliği fazlasıyla size sunar. Kondenser mikrofonun yanı sıra kayıt sırasında ihtiyaç duyacağınız tamamlayıcı aksesuarlara da sahip olursunuz. TM1’in yanında gelen aksesuarlar arasında şok emici (sarsıntı önleyici), pop filtresi ve 6 m uzunluğunda bir mikrofon kablosu yer alır.

Sesinizi En Gerçek Haliyle Kaydedin

Geniş diyaframlı kondenser mikrofon sesinizi mükemmel gerçeklikte kaydetmenize yardımcı olur. Kaliteli elektronik bileşenlerle donatılan TM1’i hem profesyonel hem de hobi amaçlı kullanabilirsiniz. Etkili ses alma deseni ve 132 dB genişlikteki dinamik aralığı sayesinde sesinizi en saf haliyle kaydedebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER TM1 GENİŞ DİYAFRAMLI KONDENSER MİKROFONLU EKSİKSİZ KAYIT PAKETİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok