Behringer VC340 İnsan Sesi ve Yaylılar için Otantik Analog Vocoder

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Popüler Vocoder Özellikleri

Behringer VC340 ile ses kodlayıcı, film müziklerinin yanı sıra synth pop ve New Age gibi müzik tarzlarında yaygın olarak kullanılır. Kontrol paneli, ses kodlayıcı, insan sesi ve tel ayarlarını yapmanıza izin veren bir dizi düğme ve kaydırıcı ile oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

Ses Kodlayıcı Efekti

Topluluk efekti mikslerinizi diğer seslerin önüne geçmeden güzelce doldurur. Roland'ın orijinal modelinde olduğu gibi harika bir ses kodlayıcı efekti için VC340'a bir mikrofon bağlayabilirsiniz. Sesler için yaptığınız loop efektlerini davul için de yapabilir, sıra dışı soundlar elde edebilirsiniz.

Modern Özellikler, Eski Ses

Eski Roland VP330 Vocoder Plus tel makinesiyle aynı görünüme ve sese sahip VC340 Vocoder, geleneksel MIDI'nin yanı sıra USB MIDI gibi modern konnektörlere ve özelliklere sahiptir.

Vintage Vocoder ve String Synth Sesleri

Behringer VC340, stüdyoda ve sahnede kullanım için mükemmeldir, bu nedenle vintage vocoder ve string synth sesleri arıyorsanız Vocoder’ın tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER VC340 İNSAN SESİ VE YAYLILAR İÇİN OTANTİK ANALOG VOCODER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok