Behringer XENYX 1002FX XENYX Mikrofon Preamplifikatör ve Kompresörleri Premium Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Kalitede Ses Deneyimi

Behringer XENYX 1002FX mikser, İngiliz kanal ekolayzer özelliği ile müzikal sesler elde etmenizi sağlar. 2 adet yerleşik stüdyo sınıfı XENYX Mic Preampları sayesinde ise performansınız sırasında üstün kalitede ses deneyimi vadeder.

10 Adet Giriş Kanalı Özelliği

Behringer mikserin 2 adet mikrofon, 4 adet stereo olmak üzere 10 girişi bulunur. Bu girişler sayesinde çeşitli giriş kaynaklarını kullanma imkanı tanır. Girişlere koro, perde kaydırma, yankı ve çeşitli efektler olmak üzere 100 adet ön ayarlı 24 bit Multi-FX işlemciler ekleyebilirsiniz.

Kusursuz Mikrofon Preampları

Son teknoloji mikrofon preampları ile üretilen mikser, ses teknolojisi evriminde önemli bir rol oynar. Bu mikrofon preampları 10 Hz’den 200 kHz’nin üstüne kadar uzanan bant genişliği sayesinde 130 dB’lik dinamik aralığı beraberinde getirir.

Düşük Gürültülü Analog Tasarım

Yüksek boşluklu analog bir mikser olan Behringer XENYX, ultra düşük gürültü özelliği ile performansınızı zirveye taşır. Ayrıca küçük boyutlardaki tasarımıyla konforlu bir kullanım alanı yaratır.

Aynı Devreyi Esas Alan Ekolayzerler

Behringer XENYX mikserde bulunan ekolayzerler aynı devreyi temel alarak, sinyalleri detaylı müzikal bir kaliteye taşır. Bu ekolayzırlar sayesinde 1960’ların ve 1970’lerin rock and roll ruhunu performanslarınıza taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XENYX 1002FX XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖR VE KOMPRESÖRLERİ PREMİUM MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok