Behringer Xenyx 502 5 Girişli 2 Veri Yolu Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üç Giriş Kanalı ve Çift Bantlı EQ

Aynı fader ile kontrol edilen 1 mono ve 2 stereo olmak üzere 3 giriş kanalı bulunan Behringer Xenyx 502 mikser, ayrıca 2 bantlı British EQ'ya sahiptir. Bu sayede farklı ortamlardan alınan sesleri karıştırabilir, ses tonları ile oynayarak yeni sound'lar elde edebilirsiniz.

Canlı Yayınlar için İdeal Tasarım

Ses kayıtlarını karıştırmanın hem verimli hem de kolay bir yolunu sunan Behringer Xenyx 502 premium mikser, online yayın platformlarından yapılan canlı müzik yayınları için de idealdir.

Ultra Düşük Gürültülü Analog Mikser

Ses sinyallerini profesyoneller gibi yönetmenizi ve ses kliplerini işlemenizi sağlayan Behringer Xenyx 502 mikser hem stüdyo hem de canlı performans sırasında kullanım için idealdir. Ultra sessiz çalışma mekanizması ise konforlu bir alan sağlarken diğer yandan ses bozulmalarının da önüne geçer.

British EQ ile Nostaljik Sound

Fanton power destekli ve stüdyo sınıfı bir mikser olan Behringer Xenyx 502, British EQ kanalı sayesinde 1950, 1960 ve 1970’li yıllardaki gibi nostaljik sound’lar elde etmenizi sağlar. Üstelik bunu tamamen zahmetsizce yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XENYX 502 5 GİRİŞLİ 2 VERİ YOLU MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok