Behringer XR12 12 Girişli Dijital Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Esnek Bağlantılar ile Artırılabilir EQ

Her kanal bir gate, 4 bantlı bir EQ ve bir sıkıştırıcı ile donatılabilir. Her çıkışa 6 bantlı bir EQ, bir sıkıştırıcı ve 31 bantlı bir ekolayzır yerleştirebilirsiniz.

Mikrofon ve MIDI Bağlantısı

Dört mikrofon girişine sahip XR12 ayrıca bir MIDI kontrol cihazını doğrudan bağlamanıza izin veren bir MIDI giriş ve çıkışına sahiptir. Mackie HUI protokolünü kullanarak bu mikseri kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kablosuz Dijital Mikser

4'ü preamp ile donatılmış 12 analog girişe sahip Behringer XR12 dijital mikseri tablet veya telefon aracılığıyla kontrol etmek çok basittir. XR12, hemen bağlanabilmeniz için kablosuz bir Wi-Fi ağı oluşturur. Çok sayıda stüdyo kalitesinde efekt içeren 4 dahili stereo FX işlemcisi (8 mono) ile ses mühendisleri için idealdir.

Tabletle Mikser Kullanımı

Dijital mikseri bağlantıları sayesinde iOS, Android, Mac, PC ve Linux ile kullanabilirsiniz. Bu bağlantı kablosuz bir ağ üzerinden yapılabileceği gibi bir LAN ağı aracılığıyla da yapılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XR12 12 GİRİŞLİ DİJİTAL MİKSER
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok