Kai Aux Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Gecikmesiz Ses Aktarımı

3,5 mm bağlantı tipine sahip Kai stereo ses kablosu, analog ses sinyallerini aktarmanıza olanak tanır. Ses jakı kablosu, 3,5 mm bağlantılı tüm cihazlar için uygundur.

Evrensel Uyum Sağlayan 3,5 mm Konnektör

Evrensel jak kablosunu her tür ses cihazı, cep telefonu, MP3 çalar, iPhone, iPad, iPod, tablet, dizüstü bilgisayar veya AUX girişi olan diğer tüm cihazlar için kullanabilirsiniz.

İki Tarafı Erkek Jak Konnektör

Kablo, ses sinyali için en uygun desteği sunar. 3,5 milimetrelik jak (AUX) konnektörü, kablonun çift yönlü kullanımı için her iki uca monte edilmiştir. Bu bağlantılar, sesi stereo olarak iletmek için uygun erkek konnektörlerdir. Örneğin, telefonunuzu bir amplifikatör gibi stereo ekipmana bağlayabilirsiniz.

Altın Kaplama Konnektör

Kai AUX kablosu, altın kaplamalı ve korozyona dayanıklı konnektörlerle (temas noktaları) donatılmıştır. Bu sayede optimum ve kayıpsız bir ses iletimi sağlar. Aynı zamanda kararlı ve parazitsiz bir sinyal alabileceğiniz anlamına gelir. Böylece cızırtı ve kopma olmayan kaliteli sesin keyfini müzik dinleyerek çıkarabilirsiniz.

Oksitlenmeyen Bakır Kablo

Kablo, oksitlenmeye karşı dirençli bakır tel kullanılarak yapılmıştır.  Bu sayede ses uzun mesafelere de sorunsuz bir şekilde iletilebilirken aynı zamanda uzun ömürlü kullanım sunar.

Sağlam ve Kırılma Koruması

Kai AUX kablosu, hasır tasarımı ile kırılma ve kopmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Net ve hızlı ses iletimi ile uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kompakt ve Taşınabilir Tasarım

Minimal ölçüleri sayesinde yanınızda her yere götürebileceğiniz AUX kablosunu, arabanızda, evinizde, okulunuzda ve iş yerinizde dilediğiniz cihaza bağlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Taşınabilir cihazlar için de son derece uygundur. Kullanım öncesi herhangi bir kurulum veya harici bir bağlantı gerektirmediği için takıp çalıştırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kai
  • Ürün Tipi: 3,5 mm jak
  • Kullanım Tipi: Ses kablosu
  • Bağlantı 1: 3,5 mm jak erkek
  • Bağlantı 2: 3,5 mm jak erkek
  • Altın kaplama: Var
  • Kablo uzunluğu: 0.90 metre

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KAİ AUX KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
KAİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KAİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok