Thronmax M20 USB Streaming Kit 96 kHz 24 Bit Mikrofon Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Thronmax Mikrofon Seti ile Yüksek Kalitede Ses Kaydı

Thronmax'ın M20 Stream Kiti ile yüksek kaliteli ses kaydedebilir, canlı yayın yapabilir veya kayıtlarınızın yayınlayabilirsiniz. Bu kit, sesinizi yakalamak ve internet üzerinden tüm hayranlarınıza yayınlamak için ihtiyacınız olan ses kalitesini ve netliği sağlar.

Güçlendirilmiş Bas Özellikli Mikrofon

M20'nin mikrofonu, özellikle basları güçlendirmek için tasarlanmış bir 16mm TRANSOUND kondansatör kapsülü kullanır. Bu sayede mikrofon ile tüm sesinizin parazit olmadan ve net bir şekilde aktarıldığından emin olabilirsiniz.

Parazit Azaltıcı Kablo Teknolojisi

Paraziti azaltan korumalı ve örgü tasarımlı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlanabilir. Korumalı örgü modeli ile dış etkenlere karşı korunur ve uzun yıllar deforme olmadan kullanım avantajı sunar. 

USB ile Pratik Kullanım

M20'nin mikrofonunun bir USB-C bağlantı noktası vardır ve verileri USB 2.0 üzerinden aktarır. Bu sayede bilgisayarınıza ve MAC’inize bağlayarak hızlı ve gecikmesiz ses iletimi gerçekleştirebilir, daha keyifli canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Üstün Performans Sağlayan Ses Özellikleri

Mikrofon, sesi 96kHz / 24-bit'te alır ve bu sayede sesinizin daha detaylı ve daha berrak duyulmasını sağlar. Böylece canlı yayında oyun oynayabilir veya kayıt alabilir,  podcastler sunabilir, karaoke yapabilir ve görüntü aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Ses Patlamaları için Filtre

M20 Stream Kit içerisinde rahatsız edici patlayıcıları en aza indirmek için bir pop filtre ve köpük ön cam bulunur. Bu filtreler, ortamdaki veya sesinizden kaynaklı yankılanma ve ses patlamaları gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırır ve özellikle sizi kulaklıkla dinleyen hayranlarınıza sağlıklı bir ses iletimi sağlar.

Masa Kelepçesi ile Zahmetsiz Kurulum

Mikrofon kolu, rahat ayarlamalar yapabilmeniz ve size en iyi mesafede kullanmanız için kelepçeyle masanıza bağlanabilen özellikte tasarlanmıştır. Böylece mikrofon setini en iyi performansı alabileceğiniz yere konumlandırabilirsiniz.

360 Derece Tripod Adaptörü

Mikrofon seti alüminyum tripod adaptörü ile birlikte gelir ve kol ile kullanmak istemediğiniz zamanlarda tripod ile dilediğiniz yere yerleştirerek pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Türü: Kondenser mikrofon
  • Profesyonel ses yonga seti: 96 kHz / 24 bit,
  • Bağlantı noktası: USB 2.0 (USB-C)
  • Kablo özelliği: Parazit azaltıcı
  • RGB-LED: Evet
  • Kablo uzunluğu: 2 m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX M20 USB STREAMING KİT 96KHZ 24BİT MİKROFON SETİ 35769
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok