Thronmax M2G Mdrill One USB 48 kHz 16 Bit HD Kayıt Ses Kontrol LED Type-C Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarım ve Üstün Teknoloji Bir Arada

Şık bir tasarıma sahip olan Thronmax LED mikrofon, birçok teknik özelliği ile kusursuz bir performansın öncüsü olur. Tasarımı ve üstün teknolojisi ile sizi muhteşem bir yolculuğa çıkarır.

Net ve Temiz Kayıtlar

3 kapasitör kapsülü ve 4 kayıt düzeni özelliği ile profesyonel bir deneyim sunar. Bu teknik özellikleri sayesinde net ve tam sesler almanızı sağlayarak temiz kayıtlar oluşturmanıza yardım eder. Oyuncular, müzisyenler ve yayıncıların kullanımı için özel olarak tasarlanır.

Kolay Kullanım ile Sınırsız Konfor

Kolay bir kullanım imkanı sunan Thronmax LED mikrofon, ses ve ayarlama kontrolü sağlayan düğmeleri ile sınırsız bir konfor sunar. Çok yönlülüğü ile kayıtlarınızda size mükemmel bir şekilde eşlik eder.

HD Özelliği ile Stüdyo Kalitesinde Kayıtlar

Patentli vertigain teknolojisine sahip olan mikrofon, kaydedilen seslerin klasik mikrofonlara göre çok daha net duyulmasını sağlar. 48 kHz örnekleme hızı ve 16 bit kayıt frekansıyla HD kayıtlar oluşturmanıza imkan tanır.

360 Derece Dönebilen Yapısıyla Dört Yönlü Kullanım

360 derece dönebilen Thronmax LED mikrofon, fonksiyonel kullanımıyla yapacağınız kayıtlar sırasında size kolaylık sağlar. Bu özelliği sayesinde stereo şarkı söyleme, çift yönlü düetler ve röportajlar yapma gibi avantajları sizinle buluşturur.

LED Gösterge Işığı ile Kontrol Sizde

Thronmax LED mikrofonun üzerinde yer alan 7 renk moduna sahip LED göstergesi, ışığın az olduğu yerlerde rahat bir kullanım fırsatı yaratır. Böylece kayıtlarınızı istediğiniz zaman oluşturarak zamanınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Rahat Yönetilebilir Tuşlar

Mikrofonun üzerinde bulunan tuşları mikrofon ayarlarını kolayca yönetmenize fırsat sunar. Program sırasında mikrofonun sessiz mod tuşuyla sesin dışarıya gitmesini engelleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve Sağlam Tasarım

Thronmax güvencesiyle üretilen LED mikrofon, üstün kalitesiyle ön plana çıkar. Dayanıklı ve sağlam tasarımıyla uzun süreli bir kullanım ömrü vadeder.  

Özellikler

  • Model: Stüdyo Türü Mikrofon 
  • Bağlantı Tipi: Kablolu 
  • 360 Derece Dönebilme: Var
  • Örnekleme Hızı: 48 kHz, 16 bit kayıt
  • Frekans: 20 Hz-20 kHz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX M2G MDRILL ONE USB 48KHZ 16BİT HD KAYIT 3,5MM SES KONTROL LED MİKROFON 34965
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok