Thronmax M2P Mdrill One Pro USB 96 kHz 24 Bit Ledli Type-C Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm İçerikleriniz için İdeal Mikrofon

Thronmax M2P, Youtube videoları çekmek, Twitch’te yayın açmak, Zoom görüşmelerine katılmak ve online oyun oynamak gibi aktiviteleri sorunsuz olarak yapabilmenize imkân tanıyan bir mikrofondur.

Tak-Çalıştır Özelliği ile Pratik Kullanım

M2P Mdrill mikrofonu aldığınız hali ile bilgisayarınıza takarak kullanabilirsiniz. Kurulumu sırasında hiçbir sürücü gerektirmeyen bu cihaz ile sesinizi kaydetmek için pre-amplifikatör, dönüştürücü veya mikser gibi ek ürünlere de ihtiyaç duymazsınız.

Sesinizi Yüksek Kalite ile İletin

Bu mikrofon, kaliteyi ve netliği artırmaya yardımcı olan Vertigain teknolojisini kullanır. Dikey kapsül tasarımı, ses dalgalarının mikrofon ağı tarafından dağılmadan yoğunlaştırıcı kapsüllere ulaşmasını sağlar.

360 Derece Kayıt Sağlayan Çok Yönü Modu

Çevresindeki sesleri 360 derece açı ile yakalayabilen çok yönlü modu ile konferans ortamından konsere, stüdyodan sahne etkinliklerine kadar pek çok alanda kaliteli kayıt alabilirsiniz.

Kullanıcının Sesini Algılayan Teknoloji

Thronmax, kardioid modu ile mikrofonun önündeki sesleri yakalar ve arka planda kalan sesleri kayda mümkün olduğu kadar az iletir. Bu modu kullanarak gürültülü ortamlarda veya dışarıda rahatlıkla sesinizi kaydedebilirsiniz.

Röportaj Kayıtlarınızı Thronmax ile Yapın

Thronmax’in mikrofonun sadece ön ve arka yüzünden ses yakalamasını sağlayan çift yönlü modu röportaj kayıtlarınız için idealdir. bu modu kullanarak soru-cevap içerikli videolar çekebilir podcast yayınlarınızı net bir şekilde dinleyicilerinize iletebilirsiniz.

Detaylı Kayıt Yapan Stereo Modu

ASMR gibi çift kanallı kayıttan faydalanan tüm içeriklerinizi stereo modu ile oluşturabilir, sesi üç boyutlu olarak yakalayan bu mod ile surround kalitede kayıtlar alabilirsiniz.

Çalışma Alanınıza Uyan Tasarım

Portatif bir stant ile gelen bu ürünü dilediğiniz yerde konumlandırabilir, mikrofonun altındaki standart 5/8 inç ölçülü vida girişini kullanarak tercih ettiğiniz mikrofon sehpasına monte edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Frekans Aralığı: 20Hz – 20kHz
  • Örnekleme Hızı: 96kHz
  • Bit Hızı: 24 bit
  • Akıllı Ses Yakalama (SVC) : Var
  • Uzun Mesafeli Kayıt (LDR): Var
  • Güç Seviyesi: 5V
  • Güç tüketimi 150 mAh
  • Bağlantılar: USB Type-C / 3,5 mm jack
  • Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows (Tüm Sürümler), Linux, Mac (iOS)
  • Kablo: 3 metre örgülü

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.