Thronmax M3Plus Mdrıll Dome Plus USB 96 kHz 24 Bit HD Ses Kontrol Ledli Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Thronmax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Mikrofon

Oyuncular, podcast yayıncıları, youtuberlar, saha kayıtları ya da konferans görüşmeleri için ideal bir profesyonel yayın mikrofonudur. Yüksek çözünürlüklü stüdyo kalitesini aratmayacak hd kayıtlar yapmanıza olanak sağlar. Thronmax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Mikrofon, çok yönlü olduğu için kullanım ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Düet ya da röportaj gibi birden fazla kişi ile yayın yapmanıza imkan tanır. Masaüstü konumunda kullanıldığında 20 ila 40 cm uzaklığında sesi pürüzsüz ve net bir şekilde kayıt etmenizi sağlar. 

2 Farklı Kutup Deseni

Thronmax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Mikrofon, Cardioid - Omnidirectional olmak üzere 2 farklı mod özelliğine sahiptir. Bu sayede mikrofonun sesi algılama seviyesini mikrofona olan konumunuza göre değiştirebilirsiniz. Cardioid mod seçeneği ile ön taraftan maksimum seviyede sesi kaydederken, arka taraftan minimum ses seviyesinde kayıt yapabilirsiniz. Omnidirectional mod seçeneği ile sesi her açıdan eşit bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Tasarım

Thronemax M3 Plus Mdrill Dome Ledli Profesyonel Yayın Mikrofonu, siyah ve metal tasarımıyla şık bir görünüm sunmasının yanı sıra ledli düğmesi ile ön plana çıkıyor. Bilgisayara taktığınızda orta kısımda yer alan led ışıklar sizi karşılıyor. Eğer mikrofon mute konumunda ise kırmızı ışık sabit olduğunda mikrofonun bilgisayar tarafından tanımlı olduğuna işaret ediyor. Oynar başlıklı tasarımı ve usb kablosunun L şeklindeki ucu sayesinde sorunsuz bir şekilde hareket ve pratik kullanım imkanı sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı: Aux - USB
  • Kulaklık Bağlantısı: Var
  • Kontrol Tipi: Tuş
  • Yönlendirme: Çok Yönlü
  • Ayaklık: Var
  • Ürün Boyutu: 110x110x205mm
  • Garanti Süresi: 24 Ay

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.