Thronmax M4 Plus Mdrill Zero Plus USB 96 kHz 24 Bit Ses Kontrollü Kayıt Mikrofonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanım Alanınıza Uyan Thronmax

Bu 96 kHz/24-bit profesyonel ses kalitesine sahip mikrofonu stüdyonuzda, yaptığınız canlı yayınlarda, online oyunlarda, Zoom/Skype görüşmelerinde ve çok daha fazla alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vertigain ile Üstün Ses Kalitesi

Vetigain teknolojisi kullanan Thronmax M4, ses dalgalarının yoğunlaştırıcı kapsüllere dağılmadan ulaşmasını sağlayan dikey kapsül tasarım ile diğer USB mikrofonlardan %10 daha fazla ses kalitesi sunar.

Çok Yönlü Modu ile 360 Derece Ses Kaydı

Cihazın tüm yönlerden detaylı kayıt almasını sağlayan bu modu kullanarak sahne etkinlikleri, açık alan çekimi, konferans ve konser gibi alanlarda kaliteli ses kayıtları yapabilirsiniz.

Sesinizi Net Olarak İletin

Kardioid modu sayesinde mikrofonun yalnızca size bakan kısmından kayıt almasını sağlayan ve arka plandaki gürültüleri en aza indiren Thronmax M4 ile Twitch/YouTube yayınlarınızı net bir ses kalitesi ile yapabilirsiniz.

Kolay Kullanım Sağlayan Kontrol Düğmeleri

Kulaklık ses seviyesini kontrol edebileceğiniz bir çevirme düğmesi ile birlikle farklı modlar arasında geçiş yapmanız ve cihazı açıp kapatmanızı sağlayan bir çok fonksiyonlu düğmesi bulunan Thronmax mikrofonu kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Tak-Çalıştır Thronmax Mikrofon

Thronmax M4 mikrofonunuzu tüm özellikleri ile kullanmaya başlamak için dilediğiniz USB bağlantıyı destekleyen cihaza bağlamanız yeterli olacaktır. Herhangi bir sürücü veya program olmadan çalışabilen bu ürün ile kayıt yapmak için preamplifikatör veya mikser gibi cihazlara da ihtiyaç duymazsınız.

Kulaklık ile Kullanım Avantajı

Mikrofonunuzun 3,5 mm jack girişini kullanarak dilediğiniz kulaklığı ürüne bağlayabilir, seslendirme yaparken veya vokallerinizi kaydederken sesinizi sıfır gecikme ile takip edebilirsiniz.

Pratik Konumlandırma Sunan Özellikler

2 metrelik bir örgülü kablosu bulunan Thronmax ile çalışma alanınızda veya dışarıda rahatlıkla kayıt alabilirsiniz. Ayrıca, ürünün yüksek stabilizasyon sağlayan standını veya pek çok mikrofon sehpası ile uyan 5/8 inçlik vida girişini kullanarak dilediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Frekans Aralığı: 20Hz – 20kHz
  • Örnekleme Hızı: 96kHz
  • Bit Hızı: 24 bit
  • Güç Seviyesi: 5V
  • Güç tüketimi 150 mAh
  • Bağlantılar: USB Type-C / 3,5 mm jack
  • Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows (Tüm Sürümler), Linux, Mac (iOS)
  • Kablo: 2 metre örgülü

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX M4 PLUS MDRİLL ZERO PLUS USB 96KHZ 24BIT 3,5MM SES KONTROLLÜ KAYIT MİKROFONU 34959
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok