Thronmax M8 Pulse 96 kHz 24 Bit HD Kayıt ANC Youtuber Streamer Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Thronmax M8 Pulse Streamer Mikrofonu

Thronmax M8 Pulse kaliteli bir canlı yayın, ses kaydı, podcast ve mikrofon gerektiren çeşitli aktiviteler için uygun bir  mikrofondur.  USB bağlantı ile çalışan tak çalıştır özellikli  mikrofon herhangi kurulum gerektirmediği için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

USB Uyumlu Tüm Cihazlar için Tek Mikrofon

Pulse mikrofonu, oyun konsolu ile direkt kullanmak istemeniz durumunda, Mac, Windows, Linux platformlarının yanı sıra Playstation oyun konsoluyla çalıştırabilir, gecikmesiz ses iletimi ile online oyunlarınızı birebir oynayabilirsiniz.

3.5mm Kulaklık Jakı ile Sıfır Gecikme

Mikrofondan çıkan sesi kulaklıkla eş zamanlı duymanıza imkan veren  kulaklık jakı, gecikme olmadan canlı yayın ve  kayıt yapmanıza yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde müzik çalışmalarınızı da rahatlıkla yapabilir, kendi eserlerinizi sorunsuz bir şekilde kayda alabilirsiniz.

Dahili Gürültü Önleme

Gürültü engelleme, arka plandaki fare tıklamaları ve yazma sesleri gibi sesleri kısmanıza ve sesinize odaklamanıza yardımcı olur. Daha net gelen ve yakındaki sese odaklanan mikrofon istemediğiniz ortam seslerini canlı yayın ya da kayıt esnasında filtreleyerek berrak bir ses kalitesi sağlar.

Kardioid Polar Desen Arka Plan Seslerini En Aza İndirir

Mikrofonun arkasındaki ses alımını en aza indirmek için kardioid polar deseni adı verilen sesinizi yakalamada oldukça etkili, ancak  gelen diğer sesleri de engelleyen bir desen kullanır.

Kullanımı Kolay Kontroller

Ses seviyesi düğmesiyle seviyenizi kontrol edebilir veya sessiz düğmesiyle mikrofonun sesini tamamen kapatabilirsiniz. Bu sayede yayın esnasında sesinizi istediğiniz zaman yayına verip kapatabilirsiniz. Ayrıca kayıt aldıktan sonra montaj işlerinizi de daha zahmetsiz olur.

Çok Renkli LED Halka Işık

Renk koordineli çok renkli LED halka ışığıyla her zaman hangi modda kayıt yaptığınızı takip edebilir, arka aydınlatmasıyla ortamı renklendirebilirsiniz.

Profesyonel Kalitede Ses Yakalama

Mikrofon, 96 kHz örnekleme hızlarında 24 bit ses yakalamanıza olanak tanır. Profesyonel stüdyoların de kullandığı bu özellikler aynı kalitede kayıt almanıza imkan tanır.

Teknik Özellikler

  • Gerekli Güç/Tüketim:  5V 150mA
  • Sample Hızı: 96kHz
  • Bit Hızı: 24bit
  • Kapsül: 16mm ve 6mm kondenser
  • Kayıt Kalıpları: Kardioid, Gürültü Engelleme
  • Frekans Tepkisi:  20Hz – 20kHz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX M8 PULSE 96KHZ 24BIT HD KAYIT ANC YOUTUBER+STREAMER MİKROFON 34961
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok