Thronmax S2 Caster Boom Stand 3m XLR 360 Derece Ayarlanabilir Kablo Klipsli Mikrofon Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Thronmax S2 Caster Boom Mikrofon Standı

Thronmax S2 Caster Boom mikrofon standı, siyah ve gri tasarımının yanı sıra, şık duruşu ile ön plana çıkmaktadır. Amatör bir kayıt yapıyor olsanız bile mikrofon standı çok önemli bir ara ekipman görevi görür. Bu mikrofon standı, hem amatör hem de profesyoneller için idealdir.

Çok Amaçlı ve Uyumlu Tasarım

Thronmax S2 Caster Boom mikrofon standı, siz yayın yaparken mikrofonunuzun sabit durmasını sağlayarak daha rahat bir şekilde kayıt yapmanıza imkan tanır. Profesyonel mikrofon modelleri ile uyumlu olup radyo, broadcast, podcast ya da ev kullanımına uygun çok amaçlı özelliklere sahiptir.

Konforlu ve Pratik Kullanım Özelliği

Thronmax S2 Caster Boom mikrofon standı, dahili yaylar ve gizli kablo yönetimi ile yayın stüdyosu tasarımına sahiptir. Herhangi bir alet kullanmaya gerek duymadan tüm sürtünme menteşelerini elle sıkabilirsiniz ve sorunsuz bir kayıt yapabilirsiniz.

360 Derece Döner Başlık

360 derecelik tam dönüş özelliği, her türlü uygulama için rahat ve zahmetsiz bir kayıt ortamı sağlar. Thronmax S2 mikrofon standı ayarlandıktan sonra güvenli bir bağlantı oluşturur.Kolay Taşınabilir Tasarım

Thronmax S2 Caster Boom mikrofon standı; Game Streaming, Podcasting & Broadcast ve Twitch oyun akışlarınız için olmazsa olmazdır. Caster, mikrofon standı sayesinde mikrofonunuzu istediğiniz an, istediğiniz yerde kullanmanıza olanak tanır

Profesyonellik Yansıtan Görünüm

Caster mikrofon standı, oyun akışı veya podcast kurulumuna mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak izleyicilerinize profesyonel bir görünüm sunabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Gelişmiş Dahili Yay Tasarımına Sahiptir.
  • Gizli Kablo Yönetimi Bulunmaktadır.
  • 360° Ayarlanabilir Kablo Özelliğine Sahiptir.
  • Bağlantı Türü 3,5 mm Jack Şeklindedir.
  • Dayanıklı ve Sağlam C-Kelepçeye Sahiptir.
  • Tüm Thronmax Mikrofonları ile Uyumludur.
  • Sürtünme Menteşeleri Sayesinde Sessiz Kayıt Yapmanızı Sağlar.
  • Diğer Profesyonel Yayın Mikrofonları ile Kullanma İmkanı Sunar. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.