Thronmax S3 Zoom 360 Derece Ayarlanabilir Kablo Klipsli Mikrofon Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Online Yayınlar için İdeal Mikrofon Standı

Twitch, YouTube, FaceBook gibi online yayın platformları üzerinden yapılan yayınlarda mikrofonu dilediğiniz gibi kontrol etmenizi sağlayacak olan Thronmax S3 mikrofon standı, esnek ve ergonomik yapısı ile konfor sunar.

Tam Tur Dönebilme Avantajı

Boom kolu olarak da bilinen ve 360° dönebilen Thronmax S3 mikrofon standı, mikrofonu dilediğiniz gibi ayarlama avantajı sunar. Bu stand sayesinde mikrofonu yakınlaştırabilir veya geniş bir açı ile uzaktan da kullanabilirsiniz.

Mikrofon Titreşimini Önleme Fonksiyonu

Çift süspansiyonlu yayları sayesinde mikrofon kullanımı sırasında meydana gelebilecek titreşim ve sarsıntıları önlerken mikrofonun yerinden çıkıp düşmesinin de önüne geçer. Bu sayede sessiz yayın yapabilir, gürültüsüz kayıtlar alabilirsiniz.

Katlanabilir Kol ile Taşıma ve Kullanım Kolaylığı

Vidalı tasarımı sayesinde katlanabilir özellikte olan boom kolu, kompakt saklama ve zahmetsiz taşıma avantajları sağlar.

Evrensel Uyumluluk Sağlayan Tasarım

Tüm Thronmax mikrofonlar başta olmak üzere standart 5/8 inç ve 3/8 inç dişli mikrofon modelleri ile tam uyumludur. Böylece hemen her türlü USB mikrofon ile kullanabilir, bağlantı sorunu yaşamazsınız.

Kablo Kirliliğini Önleyen Kablo Tutucu

Akıllı kablo yönetimi sağlayan klipsli kablo tutucu sayesinde kablo kirliliği ortadan kalkar. Bu sayede düzenli ve sade bir görünüm sağlar. Ayrıca klips, kabloların gevşek veya sıkı olmasını ayarlamanıza da olanak tanır.

Güvenli Kullanım Sağlayan Dayanıklı Yapı

Dayanıklı malzemelerden üretilen ve uzun bir kullanım ömrü vadeden Thronmax S3, maksimum taşıma kapasitesi ile büyük ve ağır mikrofonlar için de uygundur.

Zahmetsiz Montaj Ayrıcalığı

Pratik bir şekilde masa üzerine sabitlenebilen Thronmax S3 mikrofon standı, C-kelepçe sayesinde zahmetsiz montaj avantajı sunar. Vidalarını el ile sıkıştırarak dilediğiniz zaman masa üzerine sabitleyebilir veya grommet montaj aparatını kullanarak dakikalar içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Stil: Mikrofon Standı/Boom Kolu
  • Malzeme: Alüminyum
  • Taşıma Kapasitesi: max. 1 kg
  • Bağlantı Türü: USB
  • Ürün Ağırlığı: 845 gram
  • Ürün Boyutları: 5.7x6x90 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX S3 ZOOM 360 AYARLANABİLİR KABLO KLİPSLİ MİKROFON STANDI 34960
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok