TC Electronic Blood Moon Phaser Dört Aşamalı Filtreli Vintage Phaser Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Vintage Tarz ile Bir Bütün

TC Electronic Blood Moon Phaser pedalı, 70’lerin ikonik sesleri ile vintage tarzın birleşiminden oluşur. Bu sayede Blood Moon, ses ile Gilmour tonunu elde etmeyi sağlarken tasarımıyla da geleceğe yolculuk yapan bir pedal gibidir.

Klasik Dört Aşamalı Filtre

Blood Moon Phaser pedalı, klasik dört aşamalı filtrenin Geri Besleme Kontrolü sayesinde daha zengin ses tonlarına sahip olmanız için efektleri devre üzerinden geri göndermenize imkân sağlar. Blood Moon, gitarınız ile sınırsız bir ton serüvenine çıkarken yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz muhteşem tonları sizin için taşır.

Blood Moon Phaser Pedalı

1970’lerin ikonik tonlarına sahip olmayı sağlayan TC Electronic BLOOD MOON PHASER dört aşamalı filtreli ve tamamen analog devreli Phaser pedal, bu büyüleyici sesleri elde etmeyi her zamankinden daha kolay hâle getiriyor! Gelişmiş analog devre tasarımı, klasik fazer tonları ile sizi geçmişe götürüyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC BLOOD MOON PHASER DÖRT AŞAMALI FİLTRELİ VİNTAGE PHASER PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok