TC Electronic Sentry Noise Gate Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

TonePrints ile Kullanım

TonePrints uygulaması ile 3 Bant Gürültü Kapısı, Geniş Bant Kapısı, Duvar, Yumuşak Kapı ve diğer Sentry Noise Gate pedalı için sunulan print’leri pedalınıza iletebilirsiniz. Scott Ian, Brian "Head" Welch gibi isimlerin tercihi olan Sentry Noise Gate pedalı ile profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz.

Ya Hep Ya Hiç!

Sert Kapı Modu, tam bir sonic barajdan anında sessizliğe geçmeyi sağlar. Anında gürültü kesme efekti sayesinde notalarınızı çok daha ihtişamlı ve dikkat çekici hâle de getirebilirsiniz.

Sentry Noise Gate Pedalı

TC Electronic Sentry Noise Gate pedalı, gürültüsüz ve daha canlı sesler almayı sağlayan gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Enstrümandan yayılan tüm uğultu ve vızıltıyı, tamamen keserek müziğiniz daha anlaşılır olmasına yardımcı olur. Çalma bırakıldığında da kontrolsüz gürültüyü yok ederek sizi ve müziğinizi iyi bir başlangıçtan çok daha iyi bir sona taşır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC SENTRY NOİSE GATE PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok