TC Electronic Shaker Vibrato 2 Tone Print Vibrato Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Vibrato’nun Kolay Kontrol Seçenekleri

Shaker Vibrato ile bir açma/kapama efekti kullanmak isteyip istemediğinizi veya ayağınızı kaldırdığınızda hemen duran düğmeye basarak ince bir efekti etkinleştirmek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Farklı Modlarıyla Shaker Vibrato 2 Tone

Shaker Vibrato’da efektin yalnızca düğmeyi basılı tuttuğunuzda etkin olduğu klasik bir gerçek perde vibratosu ve 'mandal modu' olmak üzere iki farklı kullanım modu bulunur. Mandal mod, bütün gece dokunmadan hem ince vibratoları hem de sahte tremolo kol efektlerini kullanmanızı sağlar.

TonePrint ile Zengin Soundlar

Ücretsiz TonePrint'ler, favori gitaristler tarafından sağlanan favori pedallarınızın özel ayarlarıdır. TonePrint, bir efekti istediğiniz bir sanatçının kullanım özellikleri ile elde etmenize olanak tanır.

Yaratıcılığınızı Artırın

Vibrato, geniş bir kullanım alanına sahip bir efekttir, ancak nasıl kullanacağınızı keşfetmeniz biraz zaman alabilir. Tam da burada devreye giren Shaker Vibrato pedalı, asla rahatsız etmeyen soundlar elde etmenizi sağlar ve her ses bir müzikal kalitesindendir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC SHAKER VİBRATO 2 TONE PRİNT VİBRATO PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
TURUNCU
Orıjınal Renk
TURUNCU
Renk
TURUNCU
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok