TC Electronic Skysurfer Reverb Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

True Bypass İle Kusursuz Sinyal Bütünlüğü

Performans sırasında ayağınız ile açıp kapatabileceğiniz True Bypass butonu, ihtiyacınız olan mükemmel sinyal bütünlüğünü tek dokunuşla sağlar. Böylece gitar sesiniz diğer ekipmanların sinyallerinden etkilenmeden dinleyiciye ulaşır.

Üç Farklı Yankı ve Kontrol Seçeneği

Reverb, Miks ve Ton olmak üzere 3 kontrol anahtarının yer aldığı TC Electronic Skysurfer Reverb pedalı, Spring, Hall ve Plate yankıları ile gitar sound'unuzu geliştirme avantajı sunar.

Hem Pil Hem Adaptör ile Çalışma Ayrıcalığı

9V pil ile tamamen kablosuz olarak kullanarak kullanabileceğiniz TC Electronic Skysurfer Reverb pedalı, ayrıca 9V adaptör ile de çalışır. Bu da uzun sahne performansları ve kayıt çalışmaları için kesintisiz bir kullanım sağlar.

Stüdyo Reveb Algoritmaları ile Profesyonel Performans

Orijinal tonu bozmadan yoğun ve şeffaf yankı sesleri ile sound geliştirme olanağı sunan TC Electronic Skysurfer Reverb pedalı, ödüllü reverb algoritmaları ile stüdyo kalitesinde performans göstermenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC SKYSURFER REVERB PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok