Microsoft Xbox Oyun ve Şarj Kiti 9.Nesil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyuna Hız Kesmeden Devam Edin

Tüm Xbox One oyun ihtiyaçlarınız için geliştirilen 9. Nesil PowerA Play ve Şarj Kiti, oyun keyfinize hız kesmeden devam etmeniz için geliştirilmiştir. Oyun sırasında bile şarj olmaya devam eden yeni nesil pil yapısı, konsolunuza ideal bir katkı sağlar. Microsoft Xbox Oyun ve Şarj Kiti, kaliteli malzemeleri ve güvenilir performansıyla oyun severlerin kesintisiz maceralarına en iyi şekilde eşlik eder.

Kısa Sürede Tam Şarj Kapasitesi

Oyun severlerin kullan-at pillere veda etmesi için tasarlanan oyun ve şarj kiti, lityum iyon bataryası ile 4 saatten daha kısa süre içerisinde tam olarak şarj olur. Böylece arkadaşlarınızla düzenlediğiniz oyun gecelerine kısa sürede hazırlanabilirsiniz. Piller, ekstra zaman kaybetmemeniz için stand-by modundayken ve oyun oynarken de şarj edilebilir. Xbox One için PowerA kiti ile maç aralarında veya bir sonraki maceranızı beklerken pillerinizi hazırlayabilirsiniz. Microsoft’un teknolojideki üstünlüğü ile optimize edilen 9.nesil oyun ve şarj kiti, tek seferde 30 saate kadar süren performansıyla tüm maceralara hız kesmeden devam etmenizi sağlar.

Kolayca Her Yere Taşıyın

Kompakt ve hafif bir gövdeden oluşan Xbox One Oyun ve Şarj Kiti, diğer ekipmanlarla birlikte kolayca taşınabilir. Böylece, en yakın arkadaşınıza giderken oyun keyfinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

Paradan ve Zamandan Tasarruf

Yeni nesil Xbox One Oyun ve Şarj Kiti, yenilenebilir güç kaynağı olarak tüm serüvenlerinize eşlik eder. Oyun oynarken konvansiyonel tipteki AA piller için zaman ve maliyet kaybetmeye veda edin. USB’den Micro USB’ye 274 cm uzunluğunda olan şarj kablosu, Xbox üzerinden şarj edildiğinde LED göstergeyle pil durumu hakkında bilgi verir. Böylece pillerinizin ne zaman oyuna hazır hale geldiğini kolayca görebilirsiniz.

Uyumlu Cihazlar İçin Kesintisiz Güç

Yeni nesil oyun ve şarj kiti, tüm oyun çözümleriniz için evrensel bir pil deneyimi sağlayarak Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10 cihazlarla uyumlu şekilde çalışır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Microsoft
  • Model: Xbox Oyun ve Şarj Kiti 9.Nesil
  • Uyumluluk: USB-C bağlantı noktasına sahip Xbox Kablosuz Oyun Kumandaları
  • Şarj Yöntemi: Kablolu
  • Pil Tipi: Lityum İyon
  • Pil Ömrü: Yaklaşık 30 Saat
  • Kablo Uzunluğu: 274 cm 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.