Microsoft Xbox Oyun ve Şarj Kiti 9.Nesil

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Microsoft Xbox Oyun ve Şarj Kiti 9.Nesil

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Oyuna Hız Kesmeden Devam Edin

Tüm Xbox One oyun ihtiyaçlarınız için geliştirilen 9. Nesil PowerA Play ve Şarj Kiti, oyun keyfinize hız kesmeden devam etmeniz için geliştirilmiştir. Oyun sırasında bile şarj olmaya devam eden yeni nesil pil yapısı, konsolunuza ideal bir katkı sağlar. Microsoft Xbox Oyun ve Şarj Kiti, kaliteli malzemeleri ve güvenilir performansıyla oyun severlerin kesintisiz maceralarına en iyi şekilde eşlik eder.

Kısa Sürede Tam Şarj Kapasitesi

Oyun severlerin kullan-at pillere veda etmesi için tasarlanan oyun ve şarj kiti, lityum iyon bataryası ile 4 saatten daha kısa süre içerisinde tam olarak şarj olur. Böylece arkadaşlarınızla düzenlediğiniz oyun gecelerine kısa sürede hazırlanabilirsiniz. Piller, ekstra zaman kaybetmemeniz için stand-by modundayken ve oyun oynarken de şarj edilebilir. Xbox One için PowerA kiti ile maç aralarında veya bir sonraki maceranızı beklerken pillerinizi hazırlayabilirsiniz. Microsoft’un teknolojideki üstünlüğü ile optimize edilen 9.nesil oyun ve şarj kiti, tek seferde 30 saate kadar süren performansıyla tüm maceralara hız kesmeden devam etmenizi sağlar.

Kolayca Her Yere Taşıyın

Kompakt ve hafif bir gövdeden oluşan Xbox One Oyun ve Şarj Kiti, diğer ekipmanlarla birlikte kolayca taşınabilir. Böylece, en yakın arkadaşınıza giderken oyun keyfinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

Paradan ve Zamandan Tasarruf

Yeni nesil Xbox One Oyun ve Şarj Kiti, yenilenebilir güç kaynağı olarak tüm serüvenlerinize eşlik eder. Oyun oynarken konvansiyonel tipteki AA piller için zaman ve maliyet kaybetmeye veda edin. USB’den Micro USB’ye 274 cm uzunluğunda olan şarj kablosu, Xbox üzerinden şarj edildiğinde LED göstergeyle pil durumu hakkında bilgi verir. Böylece pillerinizin ne zaman oyuna hazır hale geldiğini kolayca görebilirsiniz.

Uyumlu Cihazlar İçin Kesintisiz Güç

Yeni nesil oyun ve şarj kiti, tüm oyun çözümleriniz için evrensel bir pil deneyimi sağlayarak Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10 cihazlarla uyumlu şekilde çalışır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Microsoft
  • Model: Xbox Oyun ve Şarj Kiti 9.Nesil
  • Uyumluluk: USB-C bağlantı noktasına sahip Xbox Kablosuz Oyun Kumandaları
  • Şarj Yöntemi: Kablolu
  • Pil Tipi: Lityum İyon
  • Pil Ömrü: Yaklaşık 30 Saat
  • Kablo Uzunluğu: 274 cm 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
9.NESİL XBOX OYUN VE ŞARJ KİTİ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MICROSOFT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok