Black Shark Gamepad 3 Oyun Konsolu

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Oyun Deneyimi İçin Tasarlandı

Joystick hassas oyunlarda etkili olan rahat bir tutuş için buzlu yüzey dokusuyla son derece dayanıklıdır. Hızlı hareket için, kontrol düğmeleri kolun ortasına yerleştirilmiştir.

Joystıck’ten Çok Daha Fazlası Daha Çok Zaman, Daha Çok Oyun

Bu sadece joystıck değil, bir düğme Herhangi bir düğme değil, istediğiniz düğme Joystıck’e tıklamak ayarladığınız herhangi bir hareketi kontrol eder, böylece en sevdiğiniz hamleyi yalnızca bir tıklama ile yapabilirsiniz. Her zaman, her yerde daha iyi bir oyun deneyimi için Gamepad 3’ü kaydırmanız yeterli. 45 saate kadar dayanan pil ömrüyle Gamepad 3 size günlerce konsol deneyimi yaşatabilir.

Geliştirilmiş Düğme Hissi ve Özleştirilebilir Tüm Düğmeler ile Farkı Hissedeceksiniz

Gamepad 3, rahat bir tutuş için modellenmiş ergonamik bir tasarıma sahiptir. Parmak uçlarınız veya işaret parmağınızla tetik düğmeleri kolayca kullanabilirsiniz. Düğmeye her bastığınızda rahat bir geri itme, uzunca düğme basma seçeneği ve gelişmiş tıklama geri bildirim özelliği ile düğmeye basmak her zamankinden daha eğlenceli.

Altı Eksenli Jiroskop

Alan inceleme veya bazı yakın dövüş eylemlerine mi giriyorsanız jireskop ve joystick kombinasyonu, hassas 3D kontrol için olmazsa olmazıdır. Black Shark Gamepad 3 ile rakibinizden daha hızlı eğilin, kayın ve sürünerek atış yapın.

Paket içeriği

  • Paket İçeriği Sol sap x1
  •  Omuz tetiği x1
  • Oyun kumandası tutacağı x 1,
  •  Kullanım kılavuzu

Özellikler

  • Şarj Süresi; 45 saate kadar kullanım
  • Ürün ağırlığı ; 43,5 ve 0,5 g 

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0