Erufas K21 Pubg Tetik Destekli Kontrol Joystick

5,0

Erufas K21 Pubg Tetik Destekli Kontrol Joystick

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tüm Telefonlarla Uyumlu Raylı Sistem

Her türlü telefon boyutuyla uyumlu olarak kullanılabilmesi amacıyla tasarlanır. Özel raylı sistemiyle pratik ve kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkar. Yapısı sayesinde hareket kabiliyetiniz fazla olur. 

Tetik Destekli Kontrol

Tetik destekli kontrol mekanizması sayesinde oyun sırasında rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Telefonunuza bağlanması çok kolay olur. Ayrıca hızlı müdahale avantajı ile oyunlarda başarılı olma şansınız artar.

Dayanıklı Malzemeden Üretilen Özel Tasarım

Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretildiği için dayanıklıdır. Oyun sırasında oluşabilecek riskli durumlara, düşme ve darbelere karşı güçlü yapısıyla kullanışlıdır.

Hızlı Hareket Etme Avantajı

Hassas yapısı ve mekanizması sayesinde hızlı hareket etme avantajı sağlar. Ekranı ve cep telefonunuzu en uygun pozisyonda ayarlayarak oyun sırasında rahat edebilirsiniz. 

Daha Gerçekçi Oyun Deneyimi

Cep telefonunuza uyumlu olarak ayarlanabilen yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sunar. Aynı zamanda daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanıza destek olur.

Taşınabilir Boyutlar

Cihaz boyutları 127x75x115 olarak üretilir. Bu sayede ergonomik ve taşınabilir yapısıyla tercih edilir. İstediğiniz her yerde oyun oynamanıza fırsat sunar.

Kolay ve Rahat Kullanım

Telefona bağlantısını yaparak hemen oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Tetik destekli yapısıyla kullanışlı bir üründür. Hızlı ve kolaylıkla ayarlanabilen özelliklere sahiptir. 

Tasarımıyla Kullanışlı

Esnek gövde tasarımıyla kullanışlı bir üründür. Oyun sırasında konfor sağladığı için sadece oyuna konsantre olmanıza imkan sunar. Oyun deneyiminizi artırmak için özel olarak tasarlanır. 

Teknik Özellikler

  • Boyutları:  127x75x115
  • Uyumlu Cihazlar: Akıllı Telefonlar
  • Özel Tetik
  • Yedek Uçlar
  • Üretildiği Malzeme: Yüksek Kaliteli Plastik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ERUFAS K21 PUBG TETİK DESTEKLİ KONTROL JOYSTİCK
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ERUFAS

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı