Logitech F710 Oyun Kumandası

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

2.4 GHz Kablosuz Bağlantı

Kablodan kurtulun, özgürlüğün tadını çıkarın, kablosuz oyun oynayın. Neredeyse hiç gecikme, düşme veya parazit olmadan hızlı veri iletimi için nano alıcıyı hızlı 2.4 GHz veri için bir USB bağlantı noktasına bağlayın.

 

Çift Titreşimli Geri Bildirim

Her bir vuruş, çarpma ve patlamayla titreşim geri beslemesini destekleyen oyunlarda yeni bir geri besleme seviyesi keşfedin. (DirectInput modu için yazılım kurulumu gereklidir)

 

Kapsamlı Oyun Desteği

Konsol bağlantı noktalarını değiştirerek orijinal konsol modunda oyun oynayın veya PC oyunlarının tadını çıkarırken daha rahat bir konuma geçin. En sık kullanılan iki giriş standardı olan XInput/DirectInput ile F710'un kurulumunu yapmak ve en sevdiğiniz oyunlarda kullanmak kolaydır.

 

Steam Big Picture

F710'un Big Picture ve gezinti Steam ile eşleştirin, koltuğunuzun rahatlığında oyun oynayın ve daha fazlasını yapın. Steam oyunlarınızın tümünü oturma odasına taşıyın, F710'unuzu alın, arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın.

 

Özel 4 Yönlü D-Pad

Standart D-padler tek bir döngül nokta üzerinde durur, böylece denetim çok hassas bir hal alır. D-pad, daha iyi yanıt veren dokunma duygusu için dört tek düğme üzerinde kayar.

 

Alışık Olduğunuz Konsol Düzeni

Tanıdık düzeni ile içgüdüleriniz hareketlerinizi yönlendirecek ve kısa sürede kendinizi oyuna kaptıracaksınız. Konsol tarzı bir denetim deneyimi için tasarlanan ve geleneksel tasarıma yenilikler ekleyen F710 elinize eldiven gibi oturacak.

 

Sony Android Televizyonlarla Uyumlu

Oyun kumandalarımız Sony Android televizyonlar ile uyumludur. Kumanda XID moduna geçtiğinde, konsol benzeri tuş düzenimiz sayesinde her rekabette önde olacaksınız. Pürüzsüz kıvrımlar ve lastik kavrama yerleri uzun süre rahat bir şekilde oyun oynamanızı sağlar.

 

Standart Android Televizyon Denetimleri

Standart Android televizyon denetimleri (Gamepad üzerindeki Logitech Logo düğmesi üzerinden kumandadaki Geri tuşu ile birlikte erişilir) Android televizyonunuzda sorunsuzca gezinmenizi sağlar. Logitech gamepad düğmelerini Android Televizyon ile nasıl kullanacağınızı öğrenmek için Logitech’in sitesinden F710’un sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Uyumluluk

Sony Android Televizyonlar, Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista ile uyumludur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
F710 KABLOSUZ GAMEPAD
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
LOGITECH

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı