SteelSeries Stratus Duo Kablosuz Oyun Kumandası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Çift Platform ve Çift Kablosuz Özelliği

Stratus Duo hem Android hem de PC ile uyumlu çok platformlu kablosuz bir kumandadır. Tek bir tuşa basarak Windows ve Steam için 2.4GHz kablosuz bağlantıdan, Android, Oculus Go ve Samsung Gear VR için Bluetooth bağlantıya geçiş yapın. Yazılıma gerek yok – kutudan çıkardığınız gibi oynayın.

Fornite Mobil Gibi Birçok Oyunu Destekler

Android cihazınızda gereksiz yere dokunmatik kontrollerle uğraşmak yok. Ek yazılım olmadan, nerede olursanız olun, Fortnite Mobile gibi kumanda destekli Android oyunlarını kolayca oynayın. Sürücü aramakla ve cihazınızın kumandanızı tanımasıyla uğraşmayın. 5000'den fazla kumanda destekli Steam oyununu kolayca oynayın ve Steam Big Picture Mode'unun ve Steam Link desteğinin tadını çıkarın.

Yüksek Performanslı Donanım

Manyetik Hall Effect sensörleri geleneksel sensörlerden daha dayanıklı, daha pürüzsüz ve hassastır. Tıklanabilir analog joystickler minimal ölü bölgeleriyle 360° hassas nokta atışı yapmanıza yardım eder. Şarj edilebilir lityum iyon pille tek bir şarjla 20 saatten fazla kablosuz oyun oynayabilir ve kumandanızı şarj ederken oynamaya devam edebilirsiniz.

Özellikler

Kablo uzunluğu: 1,8 metre / 5,9 feet
Bağlanabilirlik: 2.4GHz, Bluetooth v4.1 yada kablolu USB
Pil Türü: Lityum-iyon (20+ saat)
Mesafe (2.4GHz): 12 metre / 40 feet
Konektör Türü: Micro USB
Genişlik: 150mm / 5,91 inches
Uzunluk: 110mm / 4,33 inches
Derinlik: 63.2mm / 2,49 inches
Ağırlık: 245g
Uyumluluk: Bilgisayar, VR, Steam ve Mobil uyumludur.
Stratus Duo kumanda aygıtı
USB kablosuz adaptör
Micro USB kablo
Ürün Bilgi Kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.