Asus RA04 TUF Gaming K1 Oyuncu Klavyesi

​Tur​kcell Pasaj'a özel ​Turkcell Satış A.Ş satıcısından peşin alınan alımlarda geçerli​Asonıc AS 02 Bluetooth 3W TF USB Destekli Hoparlör hediye!​

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Hızlı ve Güvenilir Bir Performans   

19 adet TUF gaming anahtar özelliğine sahip Asus oyuncu klavyesi, size kusursuz bir kullanım sunar. Ayrıca 19 tuş geçişli anti-ghosting özelliği sayesinde hızlı ve güvenilir performansın öncüsü olur.

Özel Efektleri ile Oyunlarınızı Aydınlatın

Asus oyuncu klavyesinin üzerinde yer alan dinamik RGB aydınlatma efektleri oyun sırasında tuşları daha net görebilmenizi sağlar. Klavyenin iki yanında bulunan ışık şeritleri ise size çok daha keyifli bir oyun deneyimi vadeder.  

Özel Ses Ayarı Düğmesi Sayesinde Rahat Kullanım

Sağ üstte bulunan özel ses düğmeleri sayesinde oyun sesini anında kontrol etmenizi sağlar. Böylece gözlerinizi oyunun aksiyonundan ve heyecanından ayırmadan ses seviyesini ses tuşlarına rahatça uzanarak ayarlayabilirsiniz.

Suya ve Toza Dayanıklı Tasarımıyla Üstün Koruma

Su dökülmelerine karşı güçlendirilmiş plastik malzemeden üretilen Asus oyuncu klavyesi, gün boyu güvenilir bir kullanım olanağı tanır. 300 mililitreye kadar sıvı dökülmelerine dayanıklı olan klavye aynı zamanda toza karşı da üstün koruma sağlar.

Kişiselleştirilmiş Oyuncu Deneyimi  

Asus oyuncu klavyesi, kişiselleştirilmiş oyuncu deneyimi ile ayarlarınızı kolayca kaydetmenize yardımcı olur. Anında makro kayıt desteğine sahip sekiz adet programlanabilir tuş sayesinde istediğiniz ayarları kaydedebilirsiniz. Böylece klavyeyi gittiğiniz her yerde ayarlarınızı kaybetmeden kullanabilirsiniz.   

Armoury Crate Uygulaması ile Size Özel

Klavyeyi size özel hale getirmenize imkan tanıyan Armoury Crate uygulaması ile kullanışlı bir ara yüz sunar. Bu özelliği ile temel ayarları tek bir yardımcı programda parmaklarınızın ucuna getirir ve aydınlatma kontrollerini birleştirir. Bu sayede veri analizi için oyun sırasındaki istatistikleri bile takip edebilirsiniz.

Çıkarılabilir Bilek Desteği

Asus oyuncu klavyesi, daha rahat kullanım için çıkarılabilir bilek desteği ile ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Oyun sırasında bilek desteğini isterseniz çıkararak isterseniz de takarak kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve Sağlam Malzeme Tasarımı

Alanında öncü firmalardan biri olan Asus kalitesi ile üretilen klavye, sağlam ve dayanıklı malzeme yapısıyla ön plana çıkar. Uzun süreli bir kullanım ömrü vadeden klavye, üstün performansı ile uzun yıllar oyunlarınıza eşlik eder.  

Teknik Özellikler

  • Bağlantı: USB 2.0
  • Aydınlatma: 5-Zone RGB
  • AURA Senkronizasyonu: Var
  • Gölgeme Önleme: 19 Rollover anahtar
  • USB Hızı: 1000 Hz
  • Kablo Malzemesi: 1.8 metre rubber kablo
  • Boyutlar: 45.1 x 15.5 x 3.6 cm
  • Ağırlık: 810 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.