Asus ROG Falchion Wireless Aura Sync Oyuncu Klavyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Avantaj Sağlayan Özel Boyut

Klasik klavyelere kıyasla %35 daha küçük tasarlanan Asus ROG Falchion NX oyuncu klavyesi, konfor sağlayan tuş tasarımı ve çift katlı PBT tuş başlıkları ile hassas bir kullanım sunar.

Dokunmatik İnteraktif Panel Avantajı

Kullanıcıların oyun oynama tarzını değiştirmek için tasarlanan Asus ROG Falchion NX oyuncu klavyesi, sağ yan tarafta yer alan interaktif dokunmatik kontrol paneli ile ses seviyesi seçiminden uygulamalar arası geçişe kadar pek çok aktiviteyi hızlı ve kolayca gerçekleştirme avantajı sunar. Ayrıca bu dokunmatik tuşları oyun içinde makro tuş olarak da kullanabilirsiniz. 

ROG NX Özel Oyun Tuşları

ROG NX mekanik tuşların yer aldığı oyun klavyesi, hızlı tepki verme ve eşsiz tuş vuruş hissi ile konforlu, rekabetçi ve gecikmesiz bir oyun deneyimi sunar. 

Çift Bağlantı Avantajı ile Kesintisiz Kullanım

USB bağlantı ile kablolu veya dahili batarya ile kablosuz kullanım avantajı sunar. 2,4 GHz Rf bağlantısı ile kesintisiz olarak 450 saat oyun oynama ayrıcalığı sunar. Bu sayede uzun süre kablosuz kullanabilir ve pil ömrü tükendiğinde ise USB kablo ile oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Ekstra Dayanıklı Tuş Başlıkları

Benzersiz bir dokunma hissi sunan ROG PBT Doubleshot tuş başlıkları ile tuşların titreşimini önlemek için tercih edilen orta boy tuş sapları konforlu bir oyun deneyimi sunar. 

Sayısız Seçenek Sunan RGB Aydınlatma

Aura Sync RGB aydınlatma teknolojisi sayesinde sabit, adaptif, renk döngüsü, gökkuşağı, yıldızlı gece gibi 10 farklı hazır aydınlatma modunu tercih edebilir veya tarzınızı yansıtacak kişisel aydınlatma profillerinizi oluşturabilirsiniz.

Şeffaf Koruyucu Kılıf Ayrıcalığı

Polikarbonattan üretilen ekstra dayanıklı şeffaf koruyucu kılıf sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunan ROG Falchion NX oyuncu klavyesi, en şiddetli oyun seanslarına dayanacak niteliktedir. Kullanım sırasında klavyenin tabanını koruyan bu kılıf, klavye kullanılmadığında ise tuşların üzerine konumlandırılarak klavyenin korunmasını sağlar.

Armoury Crate Yazılımı ile Daha Fazla Kontrol

Tüm oyuncu aksesuarlarını tek bir platformdan kontrol etme ayrıcalığı sunan Armoury Crate yazılımı, klavyenizdeki tuşlara görevler atama ve oyu profilleri oluşturma avantajları da sunar.

Teknik Özellikler 

  • Kullanım Amacı: Oyun/E-Spor
  • Bağlantı Şekli: Kablosuz
  • Klavye Tuş Dizilimi: Q Klavye
  • Klavye Dili: Türkçe
  • Klavye Pil Süresi: 18 Gün
  • Klavye Aydınlatması: Var
  • Mekanik Tuşlar: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.