Lunatic Pro Mekanik RGB Klavye + 6400 DPI RGB Mouse + 7.1 RGB Kulaklık Oyuncu Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyunculara Özel RGB Aydınlatmalı Aksesuar Seti

Lunatic Combative 7.1 Surround RGB oyuncu kulaklığı, Lunatic Owner yar mekanik RGB oyuncu klavyesi, Sparrow 6400 DPI RGB oyuncu mouse'u ve Logitech mousepad’den meydana gelen bu oyuncu aksesuar seti sayesinde gerçekçi ve kontrollü bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Yarı Mekanik Oyuncu Klavyesi

RGB aydınlatmalı ve 105 tuşlu olan bu oyuncu klavyesi, oyun içinde hem konfor hem de hız vadeder. Hızlı algılayan yarı mekanik tuşları, yumuşak ve leke tutmayan yüzeyi ve uzun kablosu ile sürükleyici bir oyun deneyimini destekler.

Multimedya Tuşları ile Ekstra Hız

 Oyun içinde hızlı erişim sağlamak istediğiniz ayarların kısayollarını atayabileceğiniz multimedya tuşları, klavyenin üst kısmında yer alır ve Fn tuşu ile farklı kombinasyonlar yapmanıza olanak tanır.

Rekabetçi Oyun Deneyimi Sunan Gaming Mouse

RGB aydınlatması ve şık tasarımı ile öne çıkan Sparrow oyuncu mouse’u, dilediğiniz kısayolu atayabileceğiniz 6 tuşu, 6400’e varan DPI değeri ve tutuş konforu sağlayan ergonomik şekli ile oyun içinde büyük bir konfor sunar.

Klavye ve Mouse Kullanımını Kolaylaştıran XL Mousepad

Logitech markasının TKZ serisinde yer alan 700x300x3mm ölçülerindeki bu mousepad, kaydırmaz alt yüzeyi ile zemine sabitlenerek en şiddetli kullanımda dahi yerinden oynamaz. Pürüzsüz üst yüzeyi ise mouse hareketlerinin sıfır sürtünme ile gerçekleşmesini sağlar.

Gerçekçi Oyun Deneyimi için Surround Oyuncu Kulaklığı

7.1 Surround özelliği ile dikkat çeken Combative oyuncu kulaklığı, oyun içindeki her bir sesi farklı katmanlar halinde ve 360 derecelik bir alanda meydana geliyormuş gibi aktarır. Bu sayede hem rakiplerinizi görmeden hissedersiniz hem de tam anlamı ile oyunun içinde gibi hissedersiniz.

Dahili HD Mikrofon ile Net Ses İletimi

Gürültü önleyen kulak pedleri, RGB aydınlatması ve konforlu kullanım sunan ayarlanabilir kafa bandı ile dikkat çeken Combative oyuncu kulaklığı, dahili HD mikrofonu sayesinde takım arkadaşlarınız ile net ve kesintisiz iletişim kurmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Mouse Tipi: Lazer
  • Klavye Tipi: Mekanik Hisli
  • Klavye Dili: Türkçe Q
  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü Tam Boy
  • Mouse Tuş Sayısı: 6
  • Mouse Hassasiyeti: 6400 DPI
  • Klavye Tuş Sayısı: 105
  • Mousepad Ölçüsü: 700x300x3 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.