Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Klavye + Steelseries 40x30 Oyuncu Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fantastik Bir Oyun Deneyimi

Bilgisayar oyunlarının başarılı aksesuarlarını tasarlayan Rampage, Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Klavye ile oyunculara fantastik bir deneyim yaşatıyor. 18 farklı animasyon moduna sahip bu klavye, şık çizgileri ve teknolojik tasarım detayları ile oyun zevkini ikiye katlamak için tasarlanmıştır.

İleri Teknolojik Tasarım Detayları

Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Klavye, kaliteli materyallerle üretilmiş keskin köşelere sahip bir tasarım ürünüdür. Mekanik tuşları ve bilek desteği özelliği sayesinde oyun oynarken rahat hareket imkanı sağlar.

LED Aydınlatma Alternatifleri

Farklı LED aydınlatma alternatiflerine sahip bu klavye ile loş ortamlarda ya da gece saatlerinde özgürce oyun oynayabilirsiniz. 18 farklı moda sahip olan bu aydınlatma alternatiflerinden dilediğinizi seçerek klavyenizi renklendirebilirsiniz.

Ayarlanabilir Işık Şiddeti

Farklı modlarda çalışabilen LED aydınlatmaların ışık şiddetini isteğinize uygun şekilde arttırılabilir ya da azaltabilirsiniz.

Anti Ghosting Full Key Özelliği

Anti ghosting full key özelliğine sahip Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Klavye, tüm tuşlara basılması durumunda kendini kilitleyerek devre dışı kalmaz. Bu özellik sayesinde tüm komutları ve karakterleri hızlı ve etkin bir şekilde girebilirsiniz.

İşletim Sistemlerine Uygunluk

Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Klavye, Windows, Mac OS, Linux, Android ve Chrome işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlar ile uyumlu olup ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymaz.

Gelişmiş Multimedya Tuşlar

Klavyenin üst bölgesinde konumlandırılmış multimedya tuşları ile kolaylıkla müziklerinizi yönetebilir, diğer kısa yol tuşları ile hem oyun hem ofis işlerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Esnek Tuş Dizaynı

Profesyonel bir oyun klavyesi olan Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Klavye, mekanik tuş dizaynı ile oyunlarınızı keyfe dönüştürür. Tuş baskılarının minimum esnekliği ve gölgelenme önleyici özelliği ile benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • 18 Farklı Animasyon Mod
  • LED Aydınlatma
  • Ayarlanabilir Işık Şiddeti
  • Anti Ghosting Full Key Özelliği
  • İşletim Sistemi: Windows, Mac OS, Linux, Android, Chrome
  • Multimedya Tuşlar
  • Bilek Desteği
  • Gölgelenme Önleyici Tuş Özelliği
  • Ürün Ağırlığı: 1002 gr
  • Ürün Boyutu: 42mm x 203mm x 439mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RAMPAGE KB-R81 RGB AYDINLATMALI MEKANİK MAVİ SWİTCH KLAVYE STEELSERİES 40X30 GAMİNG MOUSE PAD
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
DİĞER
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
RAMPAGE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok