SteelSeries Apex 5 Türkçe Hibrit Mekanik Oyuncu Klavyesi

5,0

SteelSeries Apex 5 Türkçe Hibrit Mekanik Oyuncu Klavyesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Her İki Dünyanın da En İyisi

Apex 5 ikisinden birini seçmenize gerek kalmadan, bir membran anahtarının yumuşaklığını ve üstün oyun deneyimi için mavi mekanik anahtarının ek dayanıklılığını, performansını ve tatmin edici dokunsal tıklamasını birleştirir.

OLED Akıllı Ekran

OLED ekranını, favori giflerinizle özelleştirin, anlık oyun bilgilerinizi, gelen Discord mesajlarınızı, ayarlarınızı ve daha fazlasını görüntüleyin.

Uçak Sınıfı Alüminyum Alaşım

5000 Serisi metal çerçeve, ömür boyu kırılmaz dayanıklılık ve sağlamlık için üretilmiştir ve bu da onu herhangi bir üst düzey kurulumun mükemmel bir parçası haline getirir.

Özel Magnetik Bilek Desteği

Kolay takılması ve dayanıklı olması için basit bir magnetik çözüm ile birlikte mükemmel bir klavye aksesuarı. Tam avuç içi desteği, sürekli yumuşak dokunuş hissiyatı ile istediğiniz kadar oyun oynayabilir ya da yazı yazabilirsiniz.

Engine ile Hızlandırın

SteelSeries Engine Yazılımı 3 bölgeli RGB aydınlatmasının özelleştirilmesini kolay ve sezgisel hale getiren etkileyici bir Engine uygulamaları cephanesinin kilidini açar Discord ve GameSense Engine Uygulamaları chat bildirimleri, oyun içi etkinlikler ve daha fazlasına izin veriyor.

Özel Multimedya Kontrolleri

Tıklanabilir metal tekerlek ve medya tuşları anlık olarak sesi ayarlayabilmenizi ve ayar yapabilmenizi sağlar. Parlaklık değiştirme, geri sarma, geçme, durdurma ve daha fazlası hepsi bir tuş dokunuşunda.

3 Yollu Kablo Rotası

Kablonuzun gerilmesini, çekilmesini ve ayağınıza dolaşmasını önleyin. Çerçeve içinde bulunan kanallar kablonuzun çıkabilmesini için 3 farklı yoldan birini seçme imkanı sunar ve masanızın düzenli kalmasını sağlar.

Her Tuş İçin Dinamik RGB Aydınlatma

Milyonlarca renk seçeneği ve tepkili yazı efektleri ile nihai setinizin tasarımcısı haline gelin. Gelmiş geçmiş en harika set için öbür SteelSeries ürünleriniz ile senkronize edin.

Özellikler

En İyi Malzeme: Uçak Sınıfı Alüminyum Alaşımlı Çerçeve
N-Tuş Devri: 24-Tuş
Gölgelenme karşıtı: Oyuncu Sınıfı
Işıklandırma: Her Tuş için Dinamik RGB Aydınlatma.
Ağırlık: 2.04lbs = 0.95kg
Uzunluk: 40.5 mm
Genişlik: 442.8 mm
Derinlik: 139.2 mm
Tür ve İsim: SteelSeries Hibrit Mekanik RGB Anahtar
Anahtar Aktivasyonu: 2 mm
Toplam Hareket: 4 mm
Güç: 50cN
Ömür: 20 Milyon Tuş Basımı
Uyumlu İşletim Sistemi: Windows ve Mac OS X. USB girişi gereklidir
Uyumlu Yazılım: SteelSeries Motor 3,15+ (yakında geliyor) Windows (7 veya daha yeni) ve Mac OSX (10,11 veya daha yeni) için

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
APEX 5 TÜRKÇE HİBRİT MEKANİK GAMİNG KLAVYE
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
STEELSERIES

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
5 kere puanlandı
Toplam 5 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla