MSI MAG CH120 X Oyuncu Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Gamer ve Profesyoneller için Yüksek Konfor

Bilgisayar başında uzun saatler geçiren kullanıcılar, rahat ve konforlu hissettikleri bir alana ihtiyaç duyarlar. Sırt ve bel ağrılarını önleyen, yatağınız kadar rahat MSI MAG CH120 X Oyuncu Koltuğu, uzun vadede oluşan postür bozukluklarına engel oluyor. Fonksiyonel özellikleriyle birleşen şık tasarımı mekanın algısını değiştiriyor.

Yıllar Boyu Yeni Gibi Kalır

Renkli çelik iskelet paslanmaya karşı dirençli olduğundan, uzun yıllar formunu ilk günkü gibi korumaya devam eder. Yüksek yoğunluklu sünger ve dayanıklı döşeme malzemesi sayesinde, oturması kadar temizlemesi de rahat ve kolay oluyor. Vücudunuzun şeklini alan kalıp sünger yıllar boyu yüksek performans ve konfor sunar.


Size Özel Dinlenme Alanı

Model, oyuncuların uzun saatler boyunca bilgisayar başında otururken yaşadığı sorunlar göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. Açılı sırt desteği, 180° seviyeye kadar yatırılabiliyor. Ayarlanabilir formu sayesinde istediğiniz kadar geri yaslanmaya izin veriyor. Sadece oturmak için değil, yerinizden kalkmadan uyumak için de ideal!


Kolay Ayarlanabilir Kolçaklar

Ayarlanabilir kolçaklar sayesinde, kolunuzu nereye isterseniz oraya koyabilirsiniz. Aşağı, yukarı, sağa ve sola doğru hareket edebilme kabiliyetine sahip geniş kolçak tasarımı, kol ve dirsek dayamak için ideal olan pozisyonu bulmayı kolaylaştırıyor. Çok yönlü hareket kabiliyetine fonksiyonel ayarlanabilirlik eşlik ediyor.


Sertifikalı Gazlı Piston Teknolojisi

Her insanın boyu, masa yüksekliği ve sevdiği oturma stili farklı olduğundan; ayarlanabilirlik, bu koltuğun en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Amerikan ANS/BIFMAX5.1 ve Alman TUV DIN4550 testlerinden onaylı, Class 4 sertifikalı piston, pratikliği ile öne çıkıyor. Gazlı yükseltme pistonu, fazla efora gerek kalmadan, farklı seviyelerde koltuğu indirip kaldırmanıza olanak tanıyor.


Yağ Gibi Kayan Ayaklar

Koltuğun hareketi sırasında zemini çizmeyen, yumuşak yüzeyli, 360° dönebilir tekerlekler ve 5’li yıldız ayaktan oluşan yapı sayesinde kolayca hareket ettirebilir ve yerini değiştirebilirsiniz. Modelde kullanılan ekstra güçlendirilmiş çelik taban, standart ürünlerden yaklaşık olarak %20 daha güçlü ve dayanıklı oluşuyla öne çıkıyor.


Destek Yastıklarıyla Gelen Avantaj

Baş ve bel bölgesinin kıvrımlı anatomik yapısına uyumlu ergonomik destek yastıkları, boşlukları dolduruyor ve vücudunuza rahatlık sağlıyor. Özel tasarım destek yastıkları bel kemiği, ense ve omurgada uzun süreli oturma sonucu oluşan baskıyı azaltır, ağrı ve acıyı minimuma indirir. Logosu ve ejder deseniyle şık görünen yastıklar, yumuşaklığı ile sizi yatağınızda hissettirir.

 Özellikleri

  • Paslanmaya dirençli, tam çelik, renkli iskelet desteği
  • 180° yatabilen, ayarlanır açılı sırt desteği
  • 4D ayarlanır açılı kolçaklar
  • Class 4 sertifikası bulunan gazlı yükseltme pistonu
  • 5 ayaklı yıldız tipi çelik taban yapısı
  • 360° hareketli poliüretan tekerlekler
  • Ergonomik, ense ve bel boşluğu destek yastıkları
  • Siyah - Kırmızı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAG CH120 X
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok