HyperX Cloud II KHX-HSCP-GM Oyuncu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz

HyperX Cloud II KHX-HSCP-GM Oyuncu Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


HyperX Cloud

Çok yönlü Cloud kulaklık ailesi, sistemi, oyun tarzı ve kişisel tarzı ne olursa olsun herkesin oyun ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. İster PC'niz için sanal 7.1 surround sese sahip bir kulaklık isterse konsol ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış bir stereo kurulum arıyor olun, sizin için mutlaka bir Cloud mevcut. Tüm Cloud modelleri, HyperX™ imzalı hafızalı köpük ile ödüllü konfor sunarak, oyunlarınızda daha uzun süre önde olmanızı sağlamak üzere tasarlandı. 53 mm sürücüler, kristal berraklığında hassas ses sunar ve kapalı kulak kapakları sizi tamamen oyunun içine almak için dışarıdan gelen gürültüleri ortadan kaldırır. Dayanıklı bir alüminyum çerçeve takviyesine sahip Cloud ürün yelpazesindeki tüm kulaklıklar, günlük oyunlardaki zorlu koşullara dayanmak üzere tasarlandı. Cloud’un çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofonu, sesinizin her zaman yüksek ve net bir şekilde duyulmasını sağlayacaktır. 

Sınıfının En İyisi

Beklentilerinizi en kusursuz şekilde ortaya koyan teknolojisi oyun sırasında her detaya hakim olmanıza yardımcı olarak sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kusursuz kalitesi ile her sesi en gerçekçi şekilde algılayabilirsiniz.
Mükemmel bir performans sunan üstün özellikleri tüm kullanıcı tipleri için ayrıcalık yaratır. Daima en profesyonel ses kalitesini algılamanın keyfini çıkarabilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir performans yakalayabilirsiniz.

Ayrıcalık Sunar

Daima mükemmel bir deneyim sunan oyuncu kulaklığı kafa çağına uygun bir biçimde kolayca ayarlanabilir. Kaliteli bir performans yaratan sistem özellikleri son derece dayanıklı malzemeler ile tasarlanarak profesyonel bir hizmet oluşturur.

Sanal Surround 7.1  Ses

Sanal Surround 7.1  Ses size rekabet avantajı sunan yüksek bir ses hassasiyeti seviyesi sunar.

Özellikler

  • Bağlantı : Kablolu
  • Gürültü Önleme : Yok
  • Kablo Uzunluğu : 1 m
  • Kulaklık Modeli : Kula üstü Tam Boy
  • Kullanım Alanı : Bilgisayar, Oyun
  • Kullanım Tipi : Kulak üstü
  • Mikrofon : Var


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok