HyperX Cloud Mix Bluetooth 4.2 Oyuncu Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzaktan Bağlantıda Başarılı

Kablosuz bir şekilde üretilmiştir. Bu sayede kablo karışıklıklarının oluşması engellenir ve her yere daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı olan bütün elektronik cihazlar ya da akıllı telefonlar ile uzaktan da bağlantısı gerçekleşir. Kullanımı oldukça konforlu ve rahattır. Kulak pedi ve baş bandı yumuşak dokuda üretildiği için başınıza ve kulağınıza zarar vermez. Kulağınızı tam kapatır ve kayma yapmaz. Oyunlarınızı en kaliteli şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunları Tutkulu Yapar

Kulaklıkta yer alan ses kontrol panelleri sayesinde oyunlardaki seslerin seviyesini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Oyun oynarken oyunda var olan savaş ya da silah seslerini en net ve yalın haliyle duyarsınız. Aynı zamanda dışarıdaki gürültüleri oyun esnasında duymanızı engeller. Tüm akıllı telefonlar ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Aynı zamanda esnek ve kolayca çıkarılabilir mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kaliteden Ödün Vermeyen Yapı

Sağlam ve dayanıklı bir yapıda olmasından dolayı uzun seneler boyunca kullanabilmeniz mümkündür. Dışarıdan gelen darbelerden asla etkilenmez. Ses kontrolleri ile oyunun ses seviyesini ayarlayabilir ya da gelen aramaları hızlıca yanıtlayıp reddedebilirsiniz. Bu kulaklık ile müziklerinizi de konforlu bir şekilde dinlemeniz mümkündür. Müziklerinizi istediğiniz ses seviyesinde dinleme şansınız vardır. Dışarıya asla ses gitmez.

Özellikler

  • Bağlantı : Bluetooth
  • Gürültü Önleme : Var
  • Kulaklık Modeli         : Kula üstü Tam Boy
  • Kullanım Alanı : Oyun
  • Kullanım Tipi : Kulak üstü
  • Mikrofon : Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.