JBL Quantum 800 Oyuncu Kulaklığı

4,7

JBL Quantum 800 Oyuncu Kulaklığı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Oyuncular için Tasarlanmış Ses Hassasiyeti

Oyunun en sürükleyici ve doğru surround sesini elde edin. JBL QuantumSURROUND™ sizi sürükleyici bir deneyimin merkezine yerleştirerek oyununuzu geliştirmenizi ve yarışmada zafer kazanmanızı sağlar. Ayrıca DTS X v2.0 ile donatılmıştır. Sadece PC'de mevcuttur.

Kayıpsız Ses Özgürlüğü için Çift Yönlü Kablosuz Donanım

Kulaklığınızı takmadan önce atıştırmalık bir şeyler alın. JBL Quantum 800 kulaklıklar, 14 saate kadar pil ömrüne sahip, kayıpsız 2.4GHz kablosuz ses donanımı ve Bluetooth 5.0 bağlantıya sahiptir.

Dilediğiniz Kadar Oynayın

Hafif, hava akımı sağlayan ve rahat kafa bandı, deri kaplama, hafızalı kulak yastıkları, uzun süren oyun seansları için özel tasarlandı.

Aktif Ses İzolasyonu

İstenmeyen arka plan seslerini engellemek için özel olarak tasarlanan aktif ses izolasyon özelliği ile donatılmıştır. Bu sayede hiçbir gürültü oyundan kopmanıza neden olamaz.

Ses Odaklı Boom Mikrofon

Ses odaklı, otomatik açma kapama sessize alma özellikli, hareketli boom mikrofonlu JBL Quantum 800 kulaklık ile sesinizi kristal netliğinde ve yüksek şekilde duyurun ve askerlerinizi toplayın.

Eş Zamanlı Oyun ve İletişim

DISCORD sertifikalı JBL Quantum 800, TeamSpeak ve diğer iletişim platformlarında kullanıma uygundur.

Kullanıcı Dostu JBL QuantumENGINE PC Software

JBL’ in eşsiz JBL QuantumENGINE PC yazılımı sayesinde kulaklığınızı kişiselleştirebilir, 6 ayrı profil oluşturabilirsiniz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
QUANTUM 800 BT GAMİNG KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
JBL

Ürün Değerlendirmeleri

4,7
3 kere puanlandı