Rampage SN-R5 X-CORE FULL RGB All in One PC-Notebook-PS4 Uyumlu Gaming Mikrofonlu Kulaklık

5,0

Rampage SN-R5 X-CORE FULL RGB All in One PC-Notebook-PS4 Uyumlu Gaming Mikrofonlu Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Koruyucu Kablo Kaplaması

Kabloyu yıpranmalardan korumak adına geliştirilmiş özel bir tasarıma sahip olan koruyucu kaplama, esneklik ve güvenlik sağlar. Kulaklığın kullanım ömrünü uzatan bu kaplama, kablodan kaynaklı olası kazaların da önüne geçer.

Fonksiyonel Mikrofon Tasarımı

Mikrofonun hoparlörlerin tam üzerinde yer alması sesinizin karşı tarafa kusursuz bir netlikte aktarılmasını sağlar. Mikrofonu olası darbelerden de koruyan bu özellik, konforlu bir kullanım sağlar.

Yenilikçi LED Aydınlatma

Rampage SN-R5 kulaklık, tasarımında bulunan LED ışıkları ile bilgisayar masanıza modern ve şık bir görünüm kazandırır. Karanlıkta da rahat bir kullanım olanağı sunan bu özellik ile günün her saatinde oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun Kablo Avantajı

Kablosunun 2.2 metre uzunluğa sahip olması hareketlerinizin kısıtlanmasını önleyerek oyunlarda yüksek performans sergilemenize yardımcı olur. Rampage SN-R5 mikrofonlu kulaklık ile geniş bir hareket alanına sahip olabilir, oyun deneyiminizi bir üst sıraya taşıyabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Ergonomik Tasarım

Kulaklığın tasarımındaki deri kaplı kulak süngerleri, kullanım esnasında kulakta oluşan baskıyı minimuma indirir. Yumuşak ve ergonomik dolgusu uzun saatler kullanımı mümkün kılar.

Ortam Gürültüsünü Azaltma Fonksiyonu

Rampage mikrofonlu kulaklık, takım arkadaşlarınızla iletişim kurarken ortam gürültüsünü azaltarak sesinizin karşı taraftan daha net bir şekilde duyulmasını sağlar. Bu özellik sayesinde her ortamda oyun oynayabilir, takım arkadaşlarınızla kesintisiz bir şekilde iletişimde olabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım Avantajı

Birinci sınıf materyallerden üretilmiş olması uzun ömürlü kılar ve yıllar boyu kullanıma olanak sağlar. Sizi sürekli yeni kulaklık alma zahmetinden kurtaran bu avantaj, ekonomik anlamda tasarruf etmenize imkân verir.

Üstün Ses Kalitesi

Üstün bir ses kalitesine sahip olması oyun sırasında gerçekleşen olayları kolayca duyarak aksiyon almanıza yardımcı olur. Performansınızı olumlu şekilde etkileyen bu özellik ile her daim rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kablo Boyutu: 2.2 Metre
  • Kulaklık Tipi: Kulaküstü
  • Bağlantı: Kablolu
  • Konnektör: 3.5 mm
  • Ses Özelliği: Stereo

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı