Razer Hammerhead True Wireless Pro Headset

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'deGelişmiş Hibrit Aktif Gürültü Önleme

Son teknoloji tasarıma sahip Pro Headset kulak içi kulaklık, dışından ve içinden algıladığı herhangi bir gürültüye karşı anti gürültü üretir. Böylece tüm dikkat dağıtan unsurları ortadan kaldırır ve sizin için önemli olan işe odaklanmanızı sağlar.

THX ® Sertifikalı Gerçek Kablosuz Kulaklık

Sinematik sese daldırma uzmanları tarafından test edilerek optimize edilen True Wireless Pro kulak içi kulaklık, tüm müzikleriniz, filmleriniz ve oyunlarınız için dengeli ve zengin bir ses ortamı sunar.

Kulak İçi Tasarım

Comply köpük uçlarla tasarlanan True Wireless Pro kulak içi kulaklık; rahat, güvenli, kulak içi uyum ve gelişmiş ses yalıtımı elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda daha fazla özelleştirilmiş konfor seviyeleri ve akustikler için 6 ek silikon uç setine sahiptir.

60 Ms Düşük Gecikmeli Bağlantı

Rekabetçi oyunlar esnasında kullanabileceğiniz ‘’Oyun Modu’’ özelliğine sahiptir. Bu modu etkinleştirerek kablosuz performansını artırabilir, daha senkronize video ve ses ile daha hızlı nişan alabilirsiniz.

Hızlı Dikkat Modu

Sahip olduğu özellikler sayesinde dışarıdaki sesin içeri girmesine izin verebilir ve çevrenize karşı olan farkındalığı artırabilirsiniz. ‘’Hızlı Dikkat Modu’’ ile karşıdan karşıya geçerken veya diğer insanlarla sohbet ederken yararlı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Dokunmatik Kontroller

Dokunmatik kontrole sahip Wireless Pro kulak içi kulaklık ile müziğinizi, akıllı telefonunuzun sesli asistanını, aramalarınızı,  ‘’Hızlı Dikkat Modu’’ ve ‘’Aktif Gürültü Engelleme’’ özellikleri arasında yapacağınız geçişi yalnızca birkaç dokunuşla kolayca yapabilirsiniz.

20 Saate Varan Pil Ömrü

Pro Headset kulak içi kulaklık, tek bir şarj ile 4 saate kadar kullanım keyfi sunar. Aynı zamanda 16 saate varan pil ömrü sağlayan şarj kutusu ile günün geri kalanında da güç sağlar.

Saf ve Kesintisiz Dinleme Deneyimi

Şimdiye kadar üretilen en gelişmiş kulaklık başlıklarına sahip True Wireless Pro, gerçek ses özgürlüğünü kesintisiz ve saf bir şekilde sağlar. Sahip olduğu THX ® Sertifikalı ses sayesinde aktif olarak dışarıdaki tüm gürültüyü engeller.

Özellikler

  • THX Sertifikası: Var
  • RAZER CHROMA RGB: Yok
  • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Hibrit Mikrofonlar (2 harici, 2 dahili)
  • Düşük Gecikmeli Oyun Modu: 60ms
  • Pil Ömrü: 20 saate kadar

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.