Razer Hammerhead True Wireless Pro Headset

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Razer Hammerhead True Wireless Pro Headset

Çok Yakında Turkcell Pasaj' daGelişmiş Hibrit Aktif Gürültü Önleme

Son teknoloji tasarıma sahip Pro Headset kulak içi kulaklık, dışından ve içinden algıladığı herhangi bir gürültüye karşı anti gürültü üretir. Böylece tüm dikkat dağıtan unsurları ortadan kaldırır ve sizin için önemli olan işe odaklanmanızı sağlar.

THX ® Sertifikalı Gerçek Kablosuz Kulaklık

Sinematik sese daldırma uzmanları tarafından test edilerek optimize edilen True Wireless Pro kulak içi kulaklık, tüm müzikleriniz, filmleriniz ve oyunlarınız için dengeli ve zengin bir ses ortamı sunar.

Kulak İçi Tasarım

Comply köpük uçlarla tasarlanan True Wireless Pro kulak içi kulaklık; rahat, güvenli, kulak içi uyum ve gelişmiş ses yalıtımı elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda daha fazla özelleştirilmiş konfor seviyeleri ve akustikler için 6 ek silikon uç setine sahiptir.

60 Ms Düşük Gecikmeli Bağlantı

Rekabetçi oyunlar esnasında kullanabileceğiniz ‘’Oyun Modu’’ özelliğine sahiptir. Bu modu etkinleştirerek kablosuz performansını artırabilir, daha senkronize video ve ses ile daha hızlı nişan alabilirsiniz.

Hızlı Dikkat Modu

Sahip olduğu özellikler sayesinde dışarıdaki sesin içeri girmesine izin verebilir ve çevrenize karşı olan farkındalığı artırabilirsiniz. ‘’Hızlı Dikkat Modu’’ ile karşıdan karşıya geçerken veya diğer insanlarla sohbet ederken yararlı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Dokunmatik Kontroller

Dokunmatik kontrole sahip Wireless Pro kulak içi kulaklık ile müziğinizi, akıllı telefonunuzun sesli asistanını, aramalarınızı,  ‘’Hızlı Dikkat Modu’’ ve ‘’Aktif Gürültü Engelleme’’ özellikleri arasında yapacağınız geçişi yalnızca birkaç dokunuşla kolayca yapabilirsiniz.

20 Saate Varan Pil Ömrü

Pro Headset kulak içi kulaklık, tek bir şarj ile 4 saate kadar kullanım keyfi sunar. Aynı zamanda 16 saate varan pil ömrü sağlayan şarj kutusu ile günün geri kalanında da güç sağlar.

Saf ve Kesintisiz Dinleme Deneyimi

Şimdiye kadar üretilen en gelişmiş kulaklık başlıklarına sahip True Wireless Pro, gerçek ses özgürlüğünü kesintisiz ve saf bir şekilde sağlar. Sahip olduğu THX ® Sertifikalı ses sayesinde aktif olarak dışarıdaki tüm gürültüyü engeller.

Özellikler

  • THX Sertifikası: Var
  • RAZER CHROMA RGB: Yok
  • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Hibrit Mikrofonlar (2 harici, 2 dahili)
  • Düşük Gecikmeli Oyun Modu: 60ms
  • Pil Ömrü: 20 saate kadar

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HAMMERHEAD TRUE WIRELESS PRO
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BLUETOOTH KULAKLIK
Çalışma Frekansı (hz)
20 HZ - 20 KHZ
Şarj Girişi
USB-C
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Bluetooth Versiyon
V5.2
Ses Yalıtım Özelliği
NOICE CANCELING
Türkçe Desteği
YOK
Konuşma Süresi
4+16
Şarj Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth Kapsama Alanı
YOK
Fonksiyonu
GAMİNG
Mikrofon
VAR
Bluetooth
VAR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
RAZER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok