Razer Kraken X USB RZ04-02960100-R3M1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zarif Tasarımı ile İlgi Odağı

Siyah renk seçeneği ile dikkat çekmeyi başaran mikrofonlu kulaklık, ergonomik yapısı ile de bilinir. Bu sayede uzun süreli kullanımda bile sağlık problemlerine neden olmaz.

Yüksek Performans Yüksek Ses Kalitesi

Ürünün imalatı esnasında son derece kaliteli hammaddeler tercih edilir. Bu sayede sesler oldukça kaliteli bir şekilde oyunculara yansır. Ayrıca bu özellik ile oyuncuların ses kasması da kolaylaşır.

Gürültü Önleme Özelliği ile Daha Net Sesler

Razer Kraken X kulaklık modelinde yer alan gürültü önleme özelliği sayesinde dışarıdan gelen sesler engellenir ve kullanıcılara seslerin daha net bir şekilde iletilmesi sağlanır.

Uzun Kulaklık Kablosu ve Yüksek Konfor

Kulaklığın 130 cm’lik kablosu, kullanıcılara önemli bir hareket özgürlüğü sağlar. Bu şekilde kulaklığı kullanan herkes, daha konforlu bir şekilde hareket edebilir.

Oldukça İşlevsel Tuşlara Sahip

Kulaklığın üzerinde bulunan ses kontrol tuşları sayesinde kulaklığın sesi rahatlıkla yükseltilebilir veya azaltılabilir. Bu sayede kullanıcılara önemli bir kolaylık da sağlanır.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1,3 Metre
  • Renk: Siyah
  • Kullanım Alanı: Oyun
  • Ses Hassasiyeti: 113 dB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.