Asus ROG Gladius III Oyuncu Mouse

​Tur​kcell Pasaj'a özel ​Turkcell Satış A.Ş satıcısından peşin alınan alımlarda geçerli​Asonıc AS 02 Bluetooth 3W TF USB Destekli Hoparlör hediye!​

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Ultra Güçlü Tıklama Performansı

Oyunculara özel olarak geliştirilen ROG Gladius III, 19.000 DPI optik sensörü ile bir adım öne çıkar. Sıfıra yakın gecikme ve üstün hassaslık sunan model, online oyunlarda hız sağlar. Uzun ve aksiyon dolu oyunlarda mouse ile fark yaratabilirsiniz.

Asimetrik Tasarım Detayları

Asimetrik tasarımı ile beğeni toplayan model, uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlar. Sağ elle farklı tutuş biçimlerine kolaylıkla uyum sağlayan ürün, hafif yapısı sayesinde hızlı ve kolay kullanma olanağı tanır.

Beklentileri Karşılayan Performans

Kablolu oyuncu mouse modeli, 2,4 GHz hızı ile tam not almayı başarır. Üstün performans sergileyen model, anında kontrol imkânı sayesinde imleç gecikmelerini ortadan kaldırarak benzersiz bir deneyim sunar.

Özel Düğme Tasarımı ve Yazılımı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ürün, ergonomik düğme yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Mouse düğme tasarımı, bastığınız an tepki almanıza olanak tanır. Özel yazılımı sayesinde hem mekanik hem de optik mikro anahtarlar, oyunlar sırasında avantaj elde etmenize yardımcı olur.

Sallanmayı Azaltan Anahtar Yapısı

Model, Push-Fit Anahtar Yuvası II tasarımına sahiptir. Standart 3 pimli anahtarları kullanım şeklinize bağlı olarak 5 pimli Omron optik mikro anahtarlar ile pratik şekilde değiştirebilirsiniz. Özel tasarıma sahip yuva, sallanma miktarını azaltarak verimli bir tıklama deneyimi yaşatır.

Yüksek Dayanıklı Yapı

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen ürün, tıklama ömrü sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sağlar. 70 milyon tıklama ömrüne sahip model, altın kaplama elektronik birleşme noktaları sayesinde son derece dayanıklıdır.

 

Değiştirilebilir RGB Aydınlatma Paneli

Oyuncuların dikkatini çeken mouse, RGB aydınlatmalarıyla oyun keyfinizi kolaylıkla bir üst basamağa taşır. Lazer baskı tekniği ile tasarlanan model, yan paneldeki ışık efektlerini kişisel zevklerine uygun renklere ayarlamanıza olanak tanır.

Kişiselleştirilmiş Mouse Deneyimi

Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan model, oyun stilinize kolaylıkla uyum sağlar. Yüzey kalibrasyonu ve performans ayarlarını özel yazılım sayesinde dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca düğme görevlerini kendiniz atayabilir, aydınlatma efektlerine tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Asus
  • Model: ROG Gladius III
  • DPI: 19.000 DPI
  • Tıklama Ömrü: 70 milyon tıklama
  • RGB Aydınlatma: Var
  • Optik Sensör: 400 IPS
  • Sorgu Oranı: 1000 Hz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.