Lunatic Owl 7200 DPI RGB Makrolu Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Hassasiyetli Gaming Mouse

Oyunculara özel olarak tasarlanan Lunatic Owl mouse, maksimum 7200 DPI olan hassasiyeti ile oyun içinde hızlı tepkiler vermenize yardımcı olur. FPS tarzı oyunlardan AAA oyunlara kadar büyük bir kullanım kolaylığı vadeden bu yüksek hassasiyet sayesinde oyunda rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.

Oyun İçi Avantaj Sağlayan Tuşlar

Makro program sayesinde oyun içinde dilediğiniz kısayolu atayabileceğiniz 7 farklı tuş bulunur. Bu tuşlar sayesinde silahınızı değiştirebilir, şarjörünüzü doldurabilir, haritalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Tüm bunları pratik ve kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlayan bu tuşlar, oyun içinde ekstra hızlı hareket avantajı sunar.

RGB Aydınlatma ile Rekabetçi Oyun Atmosferi

RGB LED aydınlatmaya sahip olan Lunatic Owl mouse’u çok daha rekabetçi ve heyecanlı bir oyun atmosferi oluşturur. Dilediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz bu aydınlatma sayesinde tarzınızı yansıtabilir, modunuzu değiştirebilir veya oyun atmosferi destekleyebilirsiniz.

Sese Duyarlı Aydınlatma Özelliği

Kullanıcının dilediği aydınlatma modunu tercih edebileceği RGB aydınlatma, aynı zamanda sese duyarlı olduğu için oyun atmosferine göre renk değiştirir. Bu sayede mouse aydınlatma renklerinin oyuna göre değişmesini tercih edebilir veya kendi kişisel tercihlerinize göre dilediğiniz aydınlatma modunu seçebilirsiniz.

Yoğun Kullanımda Avantaj Sağlayan Yüksek Tıklama Ömrü

Uzun ve yoğun kullanım için tasarlanan Lunatic Owl oyuncu mouse’u, 50 milyon tıklama ömrü ile dikkat çeker. Bu sayede mousu’nuzu çok tıklama gerektiren rekabeti oyunlarda dahi uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Konforlu Tutuş Sağlayan Tasarım

Pürüzsüz yüzeyi, yanlarda yer alan silikon destekleri ve tam ele oturan ergonomik tasarımı ile uzun kullanımlarda dahi konfor vadeden Lunatic Owl mouse, tutuş konforu sunarak oyun içinde büyük bir kolaylık sağlar. Bu sayede mouse’nuzu vücudunuzun bir parçası gibi kolaylıkla kontrol edebilir, rakiplerinize karşı hızlı tepkiler verebilirsiniz. 

Ultra Dayanıklı Kablo Formu

Yoğun ve şiddetli kullanım için tasarlanan örgü kablo sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vadeden Lunatic Owl mouse, kablo uzunluğu ile hareket özgürlüğü de sağlar. Böylece en heyecanlı oyun anlarında dahi hareketleriniz kısıtlanmadan özgürce hamleler yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Amacı: Oyun / E-Spor
 • Bağlantı Şekli: Kablolu
 • Mouse Algılayıcı Tipi: Lazer
 • Mouse Formu: Sağ El
 • Mouse Hassasiyeti: max. 7200 DPI
 • Konnektör Türü: USB
 • Mouse Tuş Sayısı: 7
 • Tıklama Ömrü: 50 milyon
 • Kablo Uzunluğu: 180 cm
 • Mouse Kablo Özelliği: Örgü Kablo
 • RGB: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LUNATİC OWL 7200 DPİ 7D SESE DUYARLI RGB IŞIKLI MAKROLU OYUNCU MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LUNATIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok