Lunatic Owl 7200 DPI RGB Işıklı Makrolu Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyunculara Özel Yüksek Hassasiyetli Mouse

Maksimum 7200 DPI olan hassasiyeti sayesinde FPS tarzı rekabetçi oyunlarda rakiplerinize daha hızlı tepkiler verebilir, oyun içinde daha hızlı aksiyon alabilirsiniz. Bu yüksek hassasiyet milisaniyelerin dahi hayati öneme sahip olduğu tournament tarzı oyunlarda büyük bir avantaj sağlar.

Çok Tuşlu Makro Program Fonksiyonu

Oyun içinde dilediğiniz kısayolu atayabileceğiniz 7 tuş sayesinde silah değiştirmeden şarjör doldurmaya kadar pek çok işi çok daha hızlı gerçekleştirebilir, ekstra hızlı aksiyon olarak avantaj sahibi olabilirsiniz.

Oyun Atmosferini Destekleyen RGB Aydınlatma

RGB aydınlatma fonksiyonu sayesinde mouse görünümünü dilediğiniz gibi değiştirebilir veya otomatik moda alıp kendi kendine değişmesini sağlayabilirsiniz. Oyuncu odası dekorasyonunu destekleyen bu fonksiyon aynı zamanda daha heyecanlı bir oyun deneyimi sunar.

Sese Duyarlı Aydınlatma Ayrıcalığı

Sahip olduğu sese duyarlı RGB aydınlatma sayesinde oyuna paralel olarak renk değiştirmeye devam eder ve oyun atmosferini destekler. Bu sayede daha rekabetçi ve heyecanlı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ultra Yüksek Tıklama Ömrü Avantajı

50 milyon tıklama ömrü ile uzun bir kullanım ömrü sunan Lunatic Owl sese duyarlı oyuncu mouse’u, uzun oyun seanslarında dahi sorunsuz yüksek performans vadeder. Dayanıklı malzemelerden üretilmesi ve yoğun kullanım için tasarlanması ile sunar.

Tutuş Konforu Sağlayan Ergonomik Tasarım

Kullanıcıların el büyüklüğü ne olursa olsun kolaylıkla kavrayabileceği ergonomik tasarımı sayesinde tutuş konforu ve kolay kontrol sağlar. Böylece saatler süren rekabetçi oyunlarda dahi el ve bilek rahatsızlığı hissetmezsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Örgü Kablo

Klasik kablo yerine kopmalara karşı ekstra dirençli olan örgü kabloya yer verilen Lunatic Owl sese duyarlı oyuncu mouse’u, yoğun ve şiddetli kullanımda dahi kolay kolay deforme olmaz. Bu da yoğun kullanıma bağlı kablo aşınması veya kablo kopması sorununu ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun / E-Spor
  • Bağlantı Şekli: Kablolu
  • Mouse Algılayıcı Tipi: Optik
  • Mouse Hassasiyeti: max. 7200 DPI
  • Konnektör Türü: USB
  • Mouse Tuş Sayısı: 7
  • Tıklama Ömrü: 50 milyon
  • Kablo Uzunluğu: 180 cm
  • Mouse Kablo Özelliği: Örgü Kablo
  • RGB: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LUNATİC OWL 7200 DPI 7D SESE DUYARLI RGB MAKROLU OYUNCU MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LUNATIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok