Piranha 7745B Gaming Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyunculara Özel Yüzey Yapısı

Piranha 7745B mousepad modeli, bilgisayar oyuncuları için özel olarak tasarlanmıştır. Pürüzsüz yüzey yapısı ile dikkatleri üzerine çeken ürün, tüm mouse hareketlerinde konfor sunar.

Yüzeye Sabitlenen Kauçuk Taban

Farklı yüzeylere kolaylıkla sabitlenen ürün, kauçuk yapılı kaydırmaz taban özelliği ile beğeni toplar. Aksiyon dolu anlarda istenmeyen kaymaların önüne geçerek hareket özgürlüğünü sonuna kadar yaşatır.

İdeal Ölçüleri ile Konforlu Kullanım

İdeal ölçüleri ile geniş bir hareket alanı sunan 7745B mousepad, kullanıcılardan tam not almayı başarır. 30 x 70 cm ölçüleri ile bir adım öne çıkan model, masa üzerinde konforlu hareket etmenize olanak tanır.

Şık ve Etkileyici Tasarım Detayları

Etkileyici tasarımı ile bilgisayar oyuncularının beğenisini kazanan ürün, dinamik baskıya sahiptir. Son derece şık görünüm sunan model, kullanıldığı alana estetik bir görünüm kazandırır.

Özel Sık Dokuma Kumaş Yapısı

Özel kumaş yapısı, mouse hareketlerinin hızlı şekilde algılanmasına yardımcı olur. Sık dokuma kumaş kullanıcısına hız kazandıran özellikleri sayesinde verimli sonuçlar sunar. Mouse’u hassas şekilde kontrol edebilir, oyun performansınızı yükseltebilirsiniz.

Mouse Takılmalarını Engeller

Bilgisayar oyuncuları ile yeni nesil teknoloji ile geliştirilen model, mouse takılması gibi problemlerin etkili şekilde önüne geçer. En küçük mouse hareketini bile imlece yansıtarak ayrıcalıklı bir oyun deneyimi yaşatır.

Uzun Süreli Kullanımlarda Rahat Edin

Bilek bölgesinin rahatlığını sağlayan ürün, hafif bir yüksekliğe sahiptir. Uzun süreli kullanımlarda rahat etmenize olanak tanıyan model, sağlıklı ve güvenli kullanım noktasında beklentileri karşılar.

Uzun Ömürlü Kullanım İçin İdeal

Kaliteli dikişleri ve malzeme yapısıyla bir adım öne çıkan ürün, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Yıpranmaya ve yırtılmaya karşı dirençli olan dikişler, son derece dayanıklıdır.

Genel Özellikler

  • Model: 7745B
  • Kullanım Amacı: Oyuncu mousepad
  • Taban Yapısı: Kaydırmaz kauçuk yapı
  • Ölçü: 30 x 70 cm
  • Özellik: Yıpranmaya karşı dirençli dikişler

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.