Battlefield 1 Türkçe Menü Ps4 Oyun

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dünya Savaşını Keşfe Çıkın

Postallar, tekerlekler ve izler Kuşatılmış bir Fransız şehrinin dar sokaklarındaki çatışmalardan, İtalyan Alplerindeki açık alan savaşına veya Arap çöllerindeki kanlı çatışmalara kadar geniş savaş alanları ve büyük savaşlarda çarpışın. Tank ve motosikletten çift kanatlı uçaklara ve devasa savaş gemilerine kadar kara, deniz ve havada kullanabileceğiniz araçları kontrol ederek ya da piyade olarak büyük saldırılara katılın. Heyecan dolu bir askeri operasyonda dünya savaşını keşfedin veya 64'e kadar çevrimiçi oyuncunun katılabildiği çok oyunculu çetin savaşlara katılın. Burada, oyun stiliniz ve taktiksel yeteneklerinizi son derece yıkıcı, dinamik bir ortamın sürekli değişen taleplerine adapte etmeniz gerekir.

İtalyan Alpleri'nden Arabistan Çöllerine Doğru

Senaryonun gidişatına göre farklı cephelerdeki çatışmalara dahil olunabilen yapımda; Fransa, İtalya ve Arabistan gibi Birinci Dünya Savaşı’nın cereyan ettiği ülkelerde amansız çatışmalara girilebiliyor.Sinematik ara sahnelerin yanı sıra senaryonun işlenişinin büyük aşamalar kat ettiği PS4 Battlefield 1 Türkçe menü, oyuncunun kendini savaşın tam da ortasında gibi hissetmesini mümkün kılan sayısız unsurla zenginlik kazanıyor.

Tarihe Meraklı Oyun Tutkunlarını Memnun Eden Yapım

Hem FPS türü oyunlara hem de tarihe meraklı olan oyun tutkunlarını memnun eden PS4 Battlefield 1; etkileyici sahneleri, çarpıcı bölümleri, oyunculara adrenalin dolu anlar yaşatacak çatışmalarıyla beğeni topluyor. DICE ve Electronic Arts’ın son dönemde çıkardığı en başarılı oyunlardan biri olduğu herkesçe kabul edilen yapım, PlayStation 4 sahibi oyuncuların arşivlerine girmeyi bekliyor.

Battlefield 1 Türkçe Menü PS4 Oyun

Electronic Arts’ın çok sevilen oyun serisi Battlefield, bu defa ilk kez Birinci Dünya Savaşı’nı konu edinerek oyun tutkunlarına bambaşka bir deneyim yaşatıyor. PS4 Battlefield 1 Türkçe menü ve alt yazı desteği sayesinde senaryoya dair tüm detayların oyuncular tarafından en iyi şekilde anlaşılabilmesini sağlarken, sahip olduğu çoklu oyuncu modlarıyla Battlefield serisinin kendine özgü dinamiklerini zenginleştirerek oyuncularla buluşturuyor.

Ölüme Mahkum Askerlerin Gözünden Birinci Dünya Savaşı

Dünya tarihinde görülen en yıkıcı savaşlardan bir tanesi olan Birinci Dünya Savaşı’nı konu edinen ve senaryo gereği Osmanlı İmparatorluğu’nun da boy gösterdiği yapım, savaşın ne denli acımasız bir gerçek olduğunu gözler önüne seriyor. Oyun motorunun gerçekçi sahneler yaratması, mükemmel seslendirmeler ve atmosferi güçlendiren müziklerle başından sonuna kadar nefes kesici bir oyuna dönüşen PS4 Battlefield 1 Türkçe menü, oyun konsolunun teknik gücünü sonuna kadar kullanması sayesinde oyunculara eşsiz bir deneyim sunuyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BATTLEFİELD 1 TÜRKÇE MENÜ PS4 OYUN
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
EA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok