Corelli Banner Dağ Bisikleti 408H V 26 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kadın Tipi Bisiklet Kadrosu

Corelli Banner dağ bisikleti, kadınların anatomisine uygun olarak üretildiğinden, kullanım sırasında avantaj sağlar. 14 inç kadın tipi eğimli kadrosu ile konforlu sürüş sağlar.


Dağlık ve Engebeli Araziye Uygun

Boş zamanlarınızda tek başınıza ya da grup halinde patika ve dağ yollarında bisiklet sürmekten hoşlanıyorsanız Banner tam size göredir. Gezinti ve spor amacıyla dağ bisikletine ihtiyaç duyanların beklentisini karşılayan ürün 26 jant, 21 vitesli tasarımı ile engebeli yolların ustasıdır.

Dayanıklı Zincir Koruma Kapağı

Yağmur, çamur ve taş sıçramalarından bisikletin zincirini korumak uzun ömürlü olması için önemlidir. Corelli Banner modelinde bulunan zincir muhafazası sayesinde uzun süre yağlama ve değişime gerek kalmadan rahat sürüş sağlayabilirsiniz.

Yük Taşıma Aparatları

Gezinti yaparken çanta, telefon belki de piknik eşyalarını koymak için sepete ihtiyaç duyabilirsiniz. Arkadaşınızla beraber aynı bisiklete binmek ve eşyaları koymak için modelin ön ve arkasında bulunan taşıyıcı aparatları ekleyebilirsiniz.

İşlevsel Aydınlatma Lambaları

Gece karanlığında ya da puslu havalarda önü görmek zor olduğundan, bisiklet sürmekten kaçınmak isteyebilirsiniz. Banner bayan dağ bisikleti 408H modelinin ön ve arkasına eklenen aydınlatmalar ile sınırlar ortadan kalkar.

Kilit ile Kullanılabilir

Bisikletinizi kullanmadığınız zamanlarda eve ya da iş yerine çıkaramıyorsanız, güvenliğini sağlamak için kilit ve zincir kullanabilirsiniz.

Hafif ve Sağlam Materyal

Sevdiklerinizle beraber keyifli bir haftasonu geçirmek için sahilde, parkta ya da trekking parkurlarında bisiklet sürmek istiyorsanız Corelli Banner dağ bisikleti bayan modeli idealdir. 14.53 kg ağırlığına sahip olan model, alüminyumdan üretilmiştir. Hafif ve sağlam malzemesi ile sizi sürüş sırasında yormaz.

Geniş Dağ Tekerlekleri

Engebeli, toprak ve çakıl yollarda ilerlerken sağlam ve zemine uyumlu lastiklere ihtiyacınız olur. Banner,  2.10x26 Mitas Ocelot tekerlekleri ile zorlu koşullarda bile maksimum performans sergiler.

Özellikler

  • Ürün: Corelli Banner Bayan Dağ Bisikleti 408H
  • Tasarım: Beyaz, kırmızı, kadın tipi
  • Ağırlık: 14.53 kg
  • Gövde: 14 inç Alloy alüminyum kadro, Steel maşa, sele borusu ve gidon/boğazı
  • Mekanizma:          Dacron / Shimano RD-TY300 Tourney aktarıcı, Dacron ST-40 21 Vites, Steel aynakol, Dacron V Breake Alloy fren, Ata ruble, KMC Z7 zincir, Neco 910 orta göbek
  • Tekerlek: 26 inç Dacron Double Wall jant, SF-A09 QR / SF-A30 Rulmanlı ön/arka göbek, Mitas Ocelot 26x2,10 lastik
  • Eklenebilir aksesuarlar: Zincir muhafazası, ön ve arka taşıyıcı, ön ve arka lamba, kilit

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Türkiye
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
YOK
Şarj Süresi
YOK
Ürün Tipi
BİSİKLET
Taşıma Kapasitesi
YOK
Ürün Model Adı
BANNER BAYAN DAĞ BİSİKLETİ 408H V 26 JANT 21 VİTES
Ana Renk
BEYAZ
Şarjlı Kullanım Süresi
YOK
Marka
CORELLİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok