Corelli Formula Erkek Çocuk Bisikleti V 20 Jant

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yormayan Hafif Tasarım

Çocuğunuzun fiziksel gelişimine katkıda bulunan ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan bisiklet sürme aktiviteleri için güvenilir bir model arıyorsanız, Corelli Formula beklentinizi karşılar. 11.2 kg ağırlığa sahip ürün, hafif ve dayanıklı tasarımı ile erkek çocukları için idealdir.

Plastik Zincir Koruması

Corelli Formula erkek çocuk bisikleti zinciri koruyan plastik bir muhafazaya sahiptir. Plastik koruma ağırlık yaratmadan, taş ve çamur sıçramasına karşı zinciri emniyete alır. Zinciri full kapatan tam muhafaza modeli ile sık sık değişim yapmanız gerekmez.

Güçlü ve Dayanıklı Lastikler

Corelli Formula modelinde kullanılan Mitas Zirra lastikler 20x2 inç genişliğe sahiptir. Dayanıklı ve kaydırmaz dişlere sahip lastiklerin zemin tutuşu sağlamdır. Yolda delici unsurlara denk gelmediği sürece dayanıklılığını uzun süre korur.

Eşsiz Göbek Tasarımı

Ön, arka ve orta göbek üretimi sırasında kaliteye önem verilmiştir. Zincir mekanizmasının sorunsuz işlemesini sağlayan göbek sayesinde çocuğunuz uzun süre kesintisiz bisikletin keyfini çıkarabilir.

Çift Katmanlı Dacron Jantlar

Formula erkek çocuk bisikletinde kullanılan 20 inç Dacron Duble jantlar, eğilme ve bükülme sorunu yaşamadan eğlenceli geziler için idealdir.

Ön ve Arka Tekerlek için V Fren

Bisiklet kullanırken eğim ve harekete göre ön ya da arka tekerin durdurulması/yavaşlatılması güvenli olabilir. Corelli erkek çocuk bisikletinde kullanılan alüminyum Dacron V fren, kolay kopmaz ve teker üzerinde üstün hakimiyet sağlar.

Öğrenmeye Yardımcı Yan Tekerler

Çocuğunuz bisiklet sürmeyi ilk kez deneyecek ise denge sağlamakta zorlanabilir. Düşmeden ilerlemeyi öğrenene kadar çıkarılabilir Corelli yan tekerlekleri kullanabilir, öğrendikten sonra basit aletlerle sökebilirsiniz.

Şık Ön Rüzgarlık

Erkek çocuklarının zevkine göre dizayn edilen model, eğlenceli tasarımı ile ilgi çeker. Gidonun ön kısmında bulunan rüzgarlık, bisiklete motosiklet görüntüsü kazandırır ve bozuk havalarda çocuğun göğüs kısmını esintiden korur.

Özellikler

 • Marka: Corelli
 • Model: Formula
 • Kullanıcı: Çocuk, erkek
 • Tasarım: Siyah, kırmızı renk, 11.2 kg
 • Jant: 20 inç, çift katmanlı, alüminyum, Dacron
 • Fren: V, Dacron, alüminyum
 • Lastik: Mitas Zirra 20x2 inç
 • Göbek: Shunfeng (ön, arka), Catridge Bc 1.37”X24t R/L 119 mm (orta)
 • Zincir: KMC Z 33
 • Kadro: Alüminyum, 10 inç
 • Özellikler: Çelik (maşa, sele borusu, gidon parçaları, aynakol), plastik full zincir muhafazası, çıkarılabilir yan tekerlekler, rüzgarlık

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.