Corelli Snoop 3.0 Dağ Bisikleti 382H V 26 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Sınırları Zorlayan Dağ Bisikleti

Farklı sürüş stilleri, farklı bisiklet tasarımını gerektirir. Aynı şey, zemin özellikleri için de geçerlidir. Corelli Snoop 3.0, zorlu dağ yollarında kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Hafif ve Çevik

Corelli Snoop 3.0 bisiklet, dik yokuşlarda iyi performans göstermesinin yanı sıra yokuş yukarı pedal çevirmek için hafif ve çeviktir. Bu özellikleri bisikleti daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur.

Darbe Emici Süspansiyon

Corelli Snoop 3.0’ın ön tekerleğinin üzerinde darbeyi emmeye yardımcı olmak için bir süspansiyon çatalı bulunur. Ancak bisikletin arkasında süspansiyon bulunmaz. Bu sebeple bisiklet, daha az hareketli parçalara sahiptir ve çok az bakım gerektirir

Alüminyum Çerçeve

Dağ bisikletin çerçevesi tamamen alüminyumdan üretilmiştir. Alüminyum çerçeve, zorlu yollara rağmen kolay kolay yıpranmaz. Bu sayede bisiklet uzun yıllar kullanılabilir.

21 Vites Dağ Bisiklet

Corelli Snoop 21 vitesi ile alternatiflerini gerisinde bırakır. Bisikletinizle çok sayıda dik tepeye tırmanacaksanız, yüksek vites sayısı kolaylık sağlar.

V Fren Sistemi

V fren bisikletlerde en fazla kullanılan sistem olmasına rağmen dağ bisikletlerine alternatiflerinden daha fazla işlevsellik kazandırır. V fren, mekanik avantajı sebebiyle bisikletin süspansiyon sistemiyle uyumlu çalışır. Bu sayede de sürüş performansınız artar.

Şık ve Modern Tasarım

Corelli Snoop 3.0 ince nüansları ve canlı renkleriyle oldukça şık görünür. Bisikletin modern tasarımı, sportif şıklığı tamamlamasının yanı sıra sürüşü daha eğlenceli hale getirir.

26 Jant Bisiklet

Corelli Snoop 3.0 26 jant özelliği ile birçok farklı kullanıcıya hitap eder. Jant boyutu sayesinde 11 yaşın üzerinde ve 175 cm boyun altında olan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Corelli Snoop
  • Bisiklet Tipi: Dağ Bisikleti
  • Materyal: Alüminyum
  • Vites Sayısı: 21
  • Vites Tipi: V Fren
  • Jant: 26

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.