Corelli Snoop 3.3 Erkek Çocuk Bisikleti 255H V 20 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenli Çocuk Bisikleti

Corelli Snoop 3.3 20 jant tasarımı ile 6 yaş üstü ve 130 ile 135 cm boyları arasındaki çocukların kullanımı için uygundur. Özenli tasarımı, selenin üzerine oturduğunda çocuğunuzun gidonlara ve frenlere ulaşmasını sağlar. Bu sayede çocuklar, bisikletin üzerinde dengesini koruyabilir.

Konforlu Tasarım

Zorlu yollarda bisiklet sürerken konfor oldukça önemli olur. Corelli Snoop konforlu tasarımı sayesinde sürüş deneyimini daha keyifli hale getirir.

21 Vites Özelliği

Corelli Snoop 3.3 bisiklet, 21 vitesle çalışır. Vites sayısı sayesinde çocuğunuz düz yolda olduğu kadar hafif yokuşta da konforlu sürüş deneyimini yaşamaya devam edebilir.

Alüminyum Gövde

Corelli Snoop çocuk bisikletinin gövdesi ağırlıklı olarak alüminyum ile tasarlanmıştır. Alüminyum alternatiflerine göre hem daha az bakım gerektirir hem de korozyona karşı dirençlidir. Bu sayede çocuk bisikleti uzun yıllar ilk günkü görünümünü korur.

Desenli Tasarım

Corelli Snoop 3.3, canlı desenleri ile çocukların ilgisini üzerine toplar. Canlı desenlerle tasarlanmış ergonomik gövde yapısı ile sürüş deneyimini daha keyifli hale getirir.

Double Wall Jant

Corelli Snoop çocuk bisikleti, double wall jantları ile sürüş deneyimini zirveye çıkarır. Çift katlı double wall jant çemberleri, alternatiflerinden çok daha dayanıklıdır. Bu sayede sürüş keyfi yarıda kesilmez.

Shimano Arka Aktarıcı

Corelli Snoop 3.3 bisiklet, Shimano arka aktarıcı ile dengeli kullanım sağlar. Bu sayede güvenliği artırırken, konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

Güçlü Yol Tutuşu

Corelli Snoop 3.3, teknik özellikleri ve kaliteli tasarımı sayesinde güçlü yol tutuşu sağlar. Aynı zamanda son derece hafif olan bisiklet, kolay kontrol edilebilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Corelli Snoop
  • Bisiklet Tipi: Çocuk Bisikleti
  • Materyal: Alüminyum
  • Vites Sayısı: 21
  • Vites Tipi: V Fren
  • Jant: 20

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.