Corelli Voras 3.0 Dağ Bisikleti 408H HD 26 Jant 24 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Gelişmiş Fren Sistemi

Hidrolik disk fren sistemine sahip olan bu bisiklet, frene bastığınız anda durarak olası kazaları önler. Gelişmiş fren sistemi güvenliğinizi sağlamanın yanı sıra konforlu bir sürüş sunar.

Hafif ve Ergonomik Tasarım

15.5 kilogram ağırlığındaki ürünü sürüşe ara verdiğinizde kolayca taşıyabilir, yokuş ve merdivenlerden yorulmadan çıkarabilirsiniz. Bisikletin hafif olması, aynı zamanda sürüş sırasında kullanım kolaylığı sağlar.

Darbelere Dayanıklı Gövde

Birinci sınıf materyallerden üretilmiş olması, bisikleti darbelere karşı dayanıklı hale getirerek kullanım ömrünü uzatır. Bu özellik, ürünü yıllar boyunca kullanmayı mümkün kılar ve uzun vadede ekonomik olarak tasarruf etmenize yardımcı olur.

İdeal Jant Boyutları

26 inçlik jant çapına sahip olan bu ürün, yokuş ve tepeleri zorlanmadan çıkarak rahat ve keyifli bir deneyim yaşamanıza olanak verir. Voras 3.0 dağ bisikleti, yüksek kaliteye sahip jantlarıyla sizi hiçbir zaman ve şekilde yarı yolda bırakmaz.

Fonksiyonel Vites Sistemi

Bisikletin tasarımında 24 vites bulundurulması, farklı yollarda hızınızı ayarlamanızı kolaylaştırır. Her yolda yüksek bir performans sergileyerek verimli ve tatmin edici bir sürüşe imkân tanır.

Ayarlanabilir Sele Yüksekliği

Ayarlanabilir sele özelliği sayesinde yüksekliği bacak boyunuza göre ayarlayabilir, sürüş sırasında rahat bir pozisyon elde edebilirsiniz. Selenin yumuşak bir dolguya sahip olması ise kullanım esnasında sarsıntıların etkisini minimuma indirerek konfor sağlar.

Orantılı Kadro Tasarımı

16 inçlik kadro boyuna sahip bu bisiklet, ideal boyutu ve direksiyon yüksekliği ile rahat bir pozisyon elde etmenize katkıda bulunur.

İşlevsel Amortisör Sistemi

Ürünün amortisör sistemi, sert inişlerin ve sarsıntıların etkisini azaltarak sürüş esnasında gerçekleşebilecek olası yaralanmaların önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Vites: 24
  • Jant Çapı: 26 inç
  • Fren Tipi: Hidrolik Disk
  • Ağırlık: 15.410 gr
  • Gidon: Alloy
  • Zincir: KMC Z 50

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.